Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatót...

Melyik mobilszolgáltatót ajánljátok? Igényeim lentebb, (nemrég költöztem Magyarországra)

Figyelt kérdés

Mivel párommal ketten költöztünk, egyelőre sok más magyar számot nem kell hívnunk, csak egymást, de az esetleges egyéb hívásokra is kell legyen fedezet.

Nekem egy kevés internetlehetőség, és talán ennyi.


Eddig feltöltőkártyások voltunk a Vodafonenál, mert nem volt állandó lakcímünk, de most fogunk kapni és gondolkodunk, hogy kellene előfizetésre váltsunk.


A feltöltőkártya 3000 és 2000 volt, gondolom ilyen összegben nincs előfizetés.


Ti mit ajánlotok? Jobban járunk, ha maradunk a feltöltősnél? Hisz az összesen került 5000-be kettőnknek, és fogjuk rá, hogy elég is volt...


2017. szept. 9. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha eddig is jó nektek a feltöltőkártya, akkor nem muszáj váltani. :)

Vodánál egyébként a legolcsóbb előfizetés 3ezer, ebben van 100 perc ingyen bárhová, fél giga net. Ha nem használjátok sokat, szerintem ez is jó. A következő csomag duplaennyi, és duplaennyit tud, de ott már vodásokkal ingyen beszélsz, ha egymást nagyon sokat hívjátok, akkor ez sem rossz dolog.


Egyébként minden szolgáltató honlapján fent vannak a pontos díjcsomagok, érdemes összehasonlítani őket, nem mindegy, hogy akarok-e netet hozzá, készüléket, stb.

2017. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Lépjetek be egy flottába. Két-három ezer forintért kaptok 200 perc lebeszélhetőséget, másodperc alapú számlázást. Egyetlen hátránya, hogy lehet ügyintézési díj, bár az meg elég hamar visszajön. Itt érdemes nézegetni:


[link]

2017. szept. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne a Vodánál nézelődni, akkor nem kell új készüléket vennetek (persze ez nem releváns, ha szeretnétek újat venni, vagy eddig független telefonotok volt).
2017. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! KEdvesek vagytok.


Azt hittem ilyen 5-6 ezer alatt nincs semmilyen csomag, igaz csak futtában pillantottam rá a Voda oldalára.

De akkor csak érdemes egy kört futni, köszönöm!

2017. szept. 10. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!