Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ebben az esetben az...

Megéri ebben az esetben az iPhone 6s reklamálása?

Figyelt kérdés

Két hónapja vásároltam egy vadiúj iPhone 6s-t.


Mikor rátettem az üveg fóliát a képernyőre akkor elkezdtem dörzsölni és kajszárítóval melegíteni, hogy rendesen tapdjon a képernyőre és ne váljon le a ragasztó a széleken.


Észrevettem a kijelző eggyik sarkánál nem működik rendesen a háttérvilágítás(apró, néha alig észrevehető hiba, de ott van)


Nem tudom ,hogy ettől történt e vagy a telefon hibája, mivel már csinálltam ilyet máskor is és nem volt gond..


Ha vissza küldöm reklamálással ilyen hibát nagy valószinűséggel ingyen megcsinállják, ami a legjobb lenne. De bennek van a palkliban, hogy nem fogadják el és így 60-90 000 ft a csere.(és nekem ennyit ez a hiba nem ér)


Szerintetek így reklamáljam vagy sem ?



2017. szept. 10. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mondjuk ez a hajszaritozas nagy fassag...
2017. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már rájöttem énis..
2017. szept. 10. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor mi a kérdés?

Hülyeséget csináltál és ezt helyrehozzák-e ingyen?

Nem rajtunk múlik.

2017. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogják anélkül kicserélni, hogy tájékoztatnának az árakról. Amúgy is miért vinnéd a garanciális telefonod garancián túli szervízbe? Beviszed az egyik APR-be, elmondod a problémád és vagy kivizsgálják és nagy valószínűséggel cserélik az egész készüléket vagy azt mondják, hogy nem, ez a hiba a te sarad.


Legközelebb pedig a melegszendvics sütőbe rakd melegíteni a fóliát.

2017. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a hajszárítós dolgot kihagynám, amikor a problémát bejelentem.
2017. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még szép !
2017. szept. 10. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy írták. Ne is mond el ezt aztán ennyi.

De szerintem nem a hajszáritó a hibás, a skin-t is azzal kell feltenni és az enyémnek semmi baja.

2017. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ertzt válasza:
szia elvileg van rá egy év garancia
2017. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!