Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem ma egy alcatel OT 808...

Vettem ma egy alcatel OT 808 -at, jó választás volt? Mik az előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés
így utólag... :)
2010. máj. 26. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már nem mindegy?:)

Egyébként én nem ismerem, de jól néz ki, és nem tucattelefon, úgyhogy csak jó lehet!

2010. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak érdekelnek a vélemények, tapasztalatok erről a telefonról. Nekem még sosem volt alcatel telefonom.


lehet, hogy tucattelefon lesz pillanatokon belül. bár most a TAPINTÓS a nyerő.

2010. máj. 26. 22:10
 3/13 bp1985 ***** válasza:
Hát alcatelt nem vennék, mivel régen sem volt jó telefon. Tudásra a mostaniak sem mondhatóak jónak. Kb egy feltuningolt 3310-es nokia. Spec nekem ez a telefon nagyon nem tetszik:( De persze ez az én véleményem:):):):)
2010. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Szia!

Én múlt héten vettem, 2 dolog szúrt szemet.

Az egyikről nyitottam is kérdést de nem kaptam választ, pc-hez kötve mint cserélhető lemez nem tudom használni, djuice leráz, h nem az ő bajuk. Nem tudom mi lehet, lemezt kér, te kaptál hozzá? Én nem és állítólag nincs is.

A másik, h telefonkönyvhöz rendelt csengést hiába állítok be nem arra cseng.

Vígasztalom magam azzal, hogy szép.

2010. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem a cserélhető lemez működik, a telefonkönyvhöz csatolt csengést én nem használom.
2010. jún. 7. 19:49
 6/13 anonim válasza:
és memóriakártyával vagy anélkül is? mert én holnap kapom vissza az enyém, de az előző telóm anélkül is rendbe volt ha gépre kötöttem. még ez a reményem, hogy úgy menni fog.
2010. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
természetesen memóriakártyával. Anélkül miért is működne?
2010. jún. 7. 20:50
 8/13 anonim válasza:
előző telefonomat anélkül is felismerte a sz.gép, meg mondjuk a fényképeket valahogy rávarázsolnám. pl ezért.
2010. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát a cserélhető lemez, az ugye a memória kártya. Ergo ha nincs benne, akkor nincs mit felismerni.
2010. jún. 8. 23:39
 10/13 anonim válasza:
elméletileg az maga a telefon, legalábbbis a telefonos segítség szerint, és ha helyesen működne akkor nem ezt írná ki, hanem a telefon nevét. de már semmit nem hiszek el az ügyfélszolgálatnak.
2010. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!