Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan válasszunk telefont?

Hogyan válasszunk telefont?

Figyelt kérdés

Jelenleg, már hosszú ideje egy Vodafone 858 telefonom van, ami szegény már eléggé haldoklik. Rászántam magam, hogy vásárolok egy új telefont.


Nézelődtem, de nem találtam magamnak megfelelőt, illetve elvesztem a telefonok rengetegében. Ami nekem fontos lenne:

-Megbízható navigáció.

-Email írás/olvasás kényelmes, átlátható, rendszerezhető.

-Kamera mindegy, nem arra való.

-80e körül



2017. szept. 11. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iPhone SE nak eléggé jó a navigációja alapból mivel TomTom technológia is van benne.Amúgy meg ha Androidosat szeretnél mellé pld olyasmit amit mondjuk meg kell vásárolni az áruházból akkor olyat lehet vásárolni is...de ha ingyen kell akkor iPhone mert ő számomra megbízható volt a netezésben.Persze vannak jobb Androidos telefonok csak lehet hogy 1-2 év után nem biztos hogy ér valamit mert nem frissíti a gyártó.
2017. szept. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Irni , olvasni minél nagyobb kijelző a jó.

[link]

2017. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Androidra ott van a Google Maps Offline, illetve más Offline navigáció.

Ebben az árban, a Xiaomi Mi Max 2-öt tudom javasolni, abból is, csak a nemzetközi verziót, mert az ázsiai piacra szánt modell, nem tartalmazza a B20-at, ami a magyar 4G lefedettség egyik fő részé.

Maga a gyártó ugyan ritkán, de szokta frissíteni, ráadásul ebben az évben volt egy frissítési hullám, aminél sok éves modellek is kaptak update-t.

Maga a Mi Max 2, 6,44", úgyhogy jó nagy méretű (ha ilyen nagy, akkor csak jó lesz navigációra és e-mailozásra is :) ), van benne ujjlenyomatot olvasó, 4GB RAM, 5.300 mAh az akkumulátor kapacitása és micro USB-C-n keresztül, sokkal gyorsabban tölthető. A 64 GB-os példánya kapható 80E ft körüli áron.

A másik a Huawei Nova, de csak a 32 GB-os példánya az, ami nemzetközi verzió, ezért tartalmazza a B20-at is.

Remélem tudtam segíteni.

2017. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!