Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki elmagyarázná részletese...

Valaki elmagyarázná részletesen hogyan kell csinálni a navigációt Nokia 5800 Navigation editionhoz a GPS-t?

Figyelt kérdés
Ha valamit le kell tölteni akkor légyszíves küldj linket is!És minden lépést egyesével mondj el!
2010. máj. 26. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 5800 XpressMusic-om van de szerintem ugyanúgy kell csinálni...

1. Töltsd le, és telepísd a mobilodon ezt: [link]

2. Lépj be az Ovi Térképekbe, és tedd a mobilt az ablakba! (Ez nem vicc, nekem 10 percbe telt mire talált GPS műholdat, és ablakban gyorsabban talál.)

3. Tervezd meg az utat:D

Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És az ingyenes?
2010. máj. 26. 21:44
 4/5 A kérdező kommentje:
Mer nekem olyan kéne ami TELJESEN ingyenes.Van olyan?
2010. máj. 26. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Bakker MONDTAM H OLVASD VÉGIG AMIT ELSŐNEK LINKELTEM !!!! Ha ennyire sem vagy képes akkor meg ne várj segítséget , ott minden le van írva (én írtam nagy részét) biztos nem fogom mégegyszer leírni amit elsőnek belinkeltem.....
2010. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!