Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone-t érdemes...

Melyik iPhone-t érdemes megvenni? 6s vagy SE?

Figyelt kérdés

Már évek óta egy iPhone 5s telefonnal rendelkezem. Sosem volt vele problémám, de úgy érzem, hogy itt az ideje váltani. A 6s vagy az SE érné meg jobban? Mindkét telefonról lehet hideget, meleget olvasni/hallani, így elég döntésképtelen vagyok. Aki a felsorolt telefonok közül valamelyikkel rendelkezik, kisegítene azzal, hogy elmondja a véleményét, tapasztalatát velük kapcsolatban? Nagyon nagy segítség lenne, úgy talántalán könnyebb lenne a döntés!

(Apple termékeket lehurrogó emberekre ne haragudjatok nincs szükségem.:))



2017. szept. 13. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen Iphone akkor a 6s jobb választás.
2017. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Captain Logic ***** válasza:
83%
Szerintem pedig nem. Sokkal többet nem tud a 6S, valamivel jobb a kamerája, meg van 3D Touch (ami annyira nem kihagyhatatlan), és kb ennyi. SE olcsóbb, a megszokott 5S design, a megszokott képernyő méret. Én az SE-t ajánlom.
2017. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a ketto, csak a design es a meret mas. Kisebb vagy nagyonb telo kell, ez a kerdes.😀

Amugy 6s plusom volt es szerettem, de az akksi nem egy huha. Ha megteheted varj az x es a 8 megjeleneseig, utana leesnek a telo araik es tudnal egy 7-est venni

2017. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, épp az ilyen dolgok miatt érdeklődtem, hogy melyik érné meg jobban. Hisz sokan az SE-t dicsérik, de hallottam már ellenérveket is, ezért is nehéz a döntés. De köszönöm szépen a válaszokat! :) Amint eljutok egy üzletbe, alaposan szemügyre veszem mindkét telefont.
2017. szept. 13. 23:32
 5/7 Captain Logic ***** válasza:
95%
Sajnos az iPhone nem arról híres, hogy kijön az új modell, és centekért lehet venni a régieket…
2017. szept. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy melyiket veszed, ugyan az a hardver :D


SE-t vedd, ha:


-A kényelmes 4" méretet szereted, és nem fontos a 3D Touch


A 6S-t vedd, ha:


-A nagy 4,8" méret tetszik jobban

- 3D Touch

2017. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. szept. 14. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!