Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben nyújt többet egy 350....

Miben nyújt többet egy 350. 000 forintos Iphone mint egy 60. 000 forintos Xiaomi?

Figyelt kérdés

Hajigálóznak ezekkel hogy a drágábbnak jobb a processzora, jobb a felbontása, oké, és azt mire tudom használni? :D. Még olyan játékkal nem találkoztam amivel ne tudtam volna játszani, mert a Snapdragon 625 nem bírta volna, és a FUL HD-t sem találtam soha pixelesnek.


Kamera nyílván jobb, de aki rendesen akar fényképezni, annak kevés, és emlékkészítésre meg facera olyan mindegy, mindkettő "szépnek" látszik.


Szóval valaki elmondaná hogy miben használja ki azt a +150.000-300.000 forintot amit rákölt egy Iphonera vagy Samsungra? Mi az amit ő tud csinálni a telefonjával, minden nap csinál is, és én nem tudok? Vagy hol érzem ennek a hátrányát? Mikor kellene azt mondjam magamban hogy "A Szűzmáriáját hogy nem vettem egy autó árára telefont"?



2017. szept. 17. 08:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Igazából semmivel sem nyújt többet, mint bármely más okostelefon. Csak vannak olyan (Hülyéket nem irok) inkább a réteg szót használnám. Akinek ezt el lehet adni.

Szimplán azért mert rajta van egy Apple logó.

A Xiaomi-t azért nem tartanám akkora ász telefonnak. De kiindulhatunk itt a nevesebb gyártóknál is. Ugyebár Vannak már elég olcsón jó telefonok. Tessék egy példa: Az LG G6 ideji csúcsmodell már 120 000Ft-ért megvásárolható. Igaz nem hozott sok újitást. (kb semmit)De cserébe kedvező árcédulával került forgalomba. És ezt leszámitva egy remek készülék.Tehát ha valaki azt kérdezi tőlem miért nem veszek egy iphonet? Azért mert drága. És mert nincs szügségem rá. És nem is jön be. Ezért. Most lehet lepontozni kedves Iphone fanok ;)

2017. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Semmiben nem használja ki, csak státuszszimbolum, villantani akar a haverok előtt.
2017. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Pont olyan mint a sutyerákok BMW-je. Mutogatni , meg fütyi hosszabbitónak kell neki.
2017. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

'Eleterzest' ad, 'tartozol' egy elitklubba. Ezt.


Amugy semmit, ha nem minden eszkozod Mac, szivhatsz az inkompatibilitassal, a szandekos korlatozasokkal, a zart rendszerrel.

2017. szept. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
10%
Ha értenél a témához, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeséget. Válaszból sem láttam eddig értelmeset, kompetenset, csak olyanok ugatnak, akiknek bármibe lefogadom nem volt még Apple cucca. Irigy, okoskodó magyar szindróma.
2017. szept. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Egy "belépőkártya" a popófejek közé;)

Igazából, inkább ilyet vegyen az "ilyen", mint szaporodjon s gyerekére költse:DDD

2017. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Sosem voltam irigy. főleg nem egy sz.ros telefonra. Birkának sem tartom magam. ugyhogy ezt most nem veszem magamra. " éves telefonom van. És nem tervezem legalább még 1 évig hogy lecserélem. Nem azért mert nem engedhetem meg magamnak. Hanem mert bőven megfelel arra amire használom.. Valóban az Iphone 3G óta nem volt Apple termékem. De a barátnőmnek 1 évig volt Iphone 5-öse android lényegtelen hogy milyen készülék után és mindketten Imádtuk. Amikor az amúgy Windowst futtató gépem tele volt a sok Apple sz.rsággal. Hogy bármit lehessen kezdeni a készüléken tárolt cuccokkal. Ami androidnál kb annyiból állt hogy bedugtam az USB-be... Tehát.

nem igazán vált be...

2017. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az meg már végképp pofátlanság. Hogy egy gyorstöltőért külön elkérnek 15 000Ft-ot. Jaa. A leggyengébbért. Merthogy van belőle 30 000-ért is.

Meg az USB Tipe-C kábel még + 10 000Ft. Csak hogy az amúgy is olcsó készülék után még 1-2 réteg bőrt le tudjanak húzni az emberről. Na ezt nevezem nyiltan működő át.szásnak.

2017. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Igazából ítéletnapig lehetne vitatkozni a miérteken.

És nem csak iPhone-ra szűkítve a kört, mert ugyanúgy drága egy SONY, Samsung, Huawei telefon is.


Az a baj, hogy ennyi erővel az élet minden területén feltehető ugyanez a kérdés.


Miért veszel BMW-t? Ugyanúgy elromlik, gatyád rámegy a szerelésre. Miért nem elég a Suzuki vagy egy Skoda?


Miért veszünk 150-200 ezerért biciklit? Oké hogy hidraulikus tárcsafék, meg jó anyagok, de ugyanúgy éveket kibír egy sima 20 ezres tescos is, ha meg letörik a váltó 5 ezerért veszel rá másikat. Ugyanúgy kell hajtani, ugyanolyan gyorsan mész vele a városban, akkor minek drágább?


Még a saját fejemben is megfordult, hogy minek vettem 160 ezerért Oneplust, mikor pont ugyanúgy használható egy Redmi Note is.


Vagy minek veszel ásványvizet, mikor a csapvíztől sem lesz semmi bajod és ugyanúgy iható. Van ismerősöm aki csak ásványvizet iszik, ráadásul olyat aminek rosszabb íze van mint a sima csapvíznek.


Vagy miért vesz az ember 120 ezerért órát, mikor egy 5 ezer forintos is ugyanazt az időt mutatja?


Miért veszel 5-10 ezerért nadrágot meg pólót, mikor a turkálóban kilóra 300-ért is megkaphatod?


A válasz egyszerűen annyi ezekre, hogy azért mert van aki megteheti hogy megveszi ezeket. Persze az átlag proli szíve összeszorul, a keze meg ökölbe ha meghallja hogy valami az átlag fizetésének 3 szorosa, de vannak emberek akiknek nem dől csődbe a családi kassza egy ilyen telefon/autó/bármi megvásárlása után.

2017. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"Ha értenél a témához, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeséget."


Nem tudsz válaszolni a kérdésre ezért mindenkit lehülyézel :)). Nálaf már csak azok gázabbak akik elhiszik hogy tényleg igazad van.

2017. szept. 17. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!