Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s, érdemes megvenni?

Iphone 6s, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Kolléganőm a napokban vett egy Iphone 7-et, így eladóvá vált az Iphone 6s. Szerintetek megéri megvenni, és ha igen, mennyit adnátok érte? Még nem kérdeztem meg mennyit gondol érte. 8-9 hónapos a telefon.
2017. szept. 22. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. iPhonet megbanod. De ha neked tetszik akkor nyugotan vedd meg.
2017. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Hány gigás? Független-e? Állapota? Használt 6s-ért 100e fölött nem igen adnék.
2017. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 32 GB-s, nem független (vagyis nem tudja, a Vodafonnál vette, de nem tudja hogy független e, mert volt olyan telefonja, amit szintén ott vett, és állítólag utólag derült ki hogy független volt) szép állípotban van, végi tokban volt, egy karcolás nincs rajta sehol.
2017. szept. 22. 16:54
 4/5 anonim válasza:
Én jövőhéten veszek egy független 32 gb 6s-t. Az is olyan 9-10 hónapos, de szerintem teljesen megéri, ha 80-90 k-t adsz érte.
2017. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. szept. 24. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!