Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az, hogy lehetséges, ha...

Henrietta82 kérdése:

Az, hogy lehetséges, ha tudom, hogy valaki letiltott viberen, de eddig nem láttam, hogy mikor volt elérhető most pedig látom, de az üzenet alján nincs ott, hogy kézbesítve! Van olyan, hogy mennyi időre tiltom le a személyt?

Figyelt kérdés
( azt az opciót kilőném, hogy feloldotta a tiltást )

2017. szept. 22. 11:53
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges, hogy nem voltál letiltva, és csak a mobil nem mutatta ki valamiért (az enyém is szokta). Az pedig hogy nincs ott h kézbesítve az lehet azért, mert nincs épp nete az illetőnek vagy szimplán letörölte időközben az alkalmazást
2017. szept. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Le voltam tiltva egy hónapig ez tuti..., de nem tudom mai naptól hirtelen miért látom az elérhetőségét....Automatikusan a tiltást tudja oldani a telefon?
2017. szept. 22. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!