Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl nagy lenne egy "5.5"...

Túl nagy lenne egy "5.5" kijelzős telefon? Mennyire kényelmes még fogni?

Figyelt kérdés
Most 5-ös kijelzőm van, ez még éppen kellemesen elfér a kezemben.De amit kinéztem iphone már 5.5. Mennyire nagy a különbség érzésre?

2017. szept. 26. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy érezhető lesz a különbség :D

Előnyei,hogy persze nagyobb képernyőn jobb írni és videókat nézni,de ha kicsik a kezei az embernek szinte lehetetlen egy kézzel használni :D

2017. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kézzel már az 5 "-ost se lehet kezelni. Az a pár mm semmit nem jelent.
2017. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet szokni. Egy kézzel nehézkes kezelni. De ollyan telók mint PL az LG G széria erre is kínálnak megoldást. Nekem a G3 óta 5.5"-os telóm van, És bár az elején tényleg hatalmasnak tűnik könnyen hozzászokik az ember.
2017. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5.5 colos kijelző szerintem még kezelhető.. persze ez függ a kéz méretektől is...De pl egy 6.3 colos telefon már tényleg kényelmetlen ugye most itt a galaxy mega 6.3 vagy a note 8 vagy az s8+ (6.2) ezek már tényleg Phabletok..
2017. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!