Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom felismerni, hogy...

Honnan tudom felismerni, hogy hivatalosan kiadott android van-e a telefonomon vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egyik ismerősömtől egy 2016-ban kiadott Samsung készüléket, és szeretném tudni, hogy minden rendben van-e a telefon rendszerével. Rákérdeztem hogy eredeti android van-e rajta, ő azt mondta, h igen. De én erősen kételkedek ebben, ugyanis elég fura a magyarnyelv. Hol lehet megnézni, hogy eredeti-e a szoftvere a készüléknek? (A 5) (2016)

2017. szept. 30. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést sem értem teljesen.


Adva van egy A5-ös Samsung.


Azon van Android, miért van "nem eredeti"?


Frissítsd le ha nem működik rendesen, amúgy is ingyenes az Android, nincs olyan hogy nem hivatalos, vagy vidd el GSM szervizbe és tegyenek rá egy új android-ot ha nem működik rendesen.

2017. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
Bemész a beállításokba és megnézed...
2017. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem tusz magyarul?

Kuldj be egy kepet. A home rol

2017. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés? Hogy stock van e rajta vagy TouchWiz?

Ha nem Android lenne rajta, akkor mi?

2017. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert át akar verni. Lehet hogy IOS van rajta.
2017. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Ha Touchwiz a launcher és ott figyelnek rajta a Samsung bloatwareib akkor stock rendszer. Ha semmi ilyesmi nem található rajta, viszont villámgyors és atomstabilb akkor CM/LOS vagy egy arra épülő kangolt ROM. Egyéb esetben valami gány...
2017. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beállítások - A telefonról

És ott kell lenni az Android verziónak. Ott mi van?

2017. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sokan nem ismerik a custom ROM fogalmát. :D
2019. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!