Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J7 vs Xiaomi...

Samsung Galaxy J7 vs Xiaomi Redmi 4x?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Telefon vásárlás előtt állok, és azt szeretném kérdezni hogy melyik telefont érdemesebb megvenni? Samsung Galaxy J7 vagy Xiaomi Redmi 4x ?

2017. okt. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy a Xiaomit venném.

Samsungról nem túl sok jót hallok, nekem is xiaomi van és nagyon jó.

2017. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Optimalizálatlan koreai sz.r VS haza kémkedő kínai sz.r. Ha nagyon muszáj választani, akkor inkább Xiaomi. De kínaiból a Huawei megbízhatóbb, mert az nem küldözget személyes adatokat rólad a kínai szerveknek. A Xiaomi sajnos ilyen téren megbukott.
2017. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Xiaomit venném. Van, amiben persze a Samsung a jobb (pl kamera, kijelző), de ár-érték arányban még mindig magasan veri a Xiaomi a Samsungot.
2017. okt. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval egyik se a legjobb. #2 ilyen 50.000ft-ig milyen telefont ajánlanál?
2017. okt. 4. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
12%

J7. Regen lehet h tenyleg szar volt a Samu de manapsag mar legjobbaknal van.


Xiaomit bevallom teleg jo neztem rola vidit meg minden csak en samut vennem.

2017. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!