Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy C7 dual a...

Samsung Galaxy C7 dual a jobb, vagy Xiaomi redmi pro high edition?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam konkrétan:

[link]


[link]


Ahogy elnézem kb ugyan az. Samsungban 4gb ram van, Xiaomiban 3. Xiaomi 64 gigás, Samsung 32. (Bár lehet bővíteni, bár nem tartom kizártnak, hogy ehez az egyik sim foglalatot fel kell áldozni, ami manapság nagyon menő a telefongyártóknál, ez viszont már is kizáró ok lenne, nekem mind a 2 sim kell)

Ezek alapján én a Xiaomit venném, bár nem tudom, hogy manapság a 3GB ram teljesen kielégít-e minden igényt. Nekem most jelenleg olyan telefon van, amiben csak 2gb ram van, semmi gond vele, de ha elkezdek egy bizonyos játékkal játszani, hajlamos néha, hogy úgy kifagy, felmegy a ram 95+%ra, úgy le fagy, 3-5 percig meg sem szólal a telefon, semmire nem reagál, szóval a 3gb csak elég lenne már, de ha a 2-től így laggol, akkor a 3gb épp, hogy elég lesz. Vagy tévedek?

Az is gond, hogy a Samsung Galaxy C7-ről semmi vélemény az arukereso-n.


2017. szept. 28. 00:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Xiaominak azt a készülékét nem ajánlom, Redmi note 4 vagy Mi 5x sokkal több szoftveres támogatást fog kapni mint a Redmi pro.
2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!