Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki ezt el tudná nekem...

Valaki ezt el tudná nekem magyarázni? (Telefonvásárlás)

Figyelt kérdés

Pár perce láttam a Tesco-s újságban egy Blaupunkt SL 04 android telefont,ami 14.400Ft.

Aztán észrevettem,hogy "MyChat csomagban" van,vagyis jár hozzá egy MyChat kártya,de erre nincs szükségem.

Ezt a telefont SIM kártya nélkül is meg lehet venni,vagy csak kizárólag azzal együtt?


2017. okt. 5. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csomag akkor lehet az havi dijas.
2017. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,havidíjas a csomag.De én csak a telefont venném meg(ha lehetséges így),a MyChat csomagot és a SIM kártyát nem.
2017. okt. 5. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz benne?

Azért ilyen olcsó a telefon mert alá kell irnom két név hüséget és lehet fizetni.

Kifizeted , alá irod a papirt aztán már el is dobhatod a SIM kártyát.

2017. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 baleda válasza:
Tegnap vettem egyet, a kártyát nem kell aktiválni, add el pl, a telefont meg használd. Én a fiamnak adtam az én kártyámat...
2017. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat.
2017. okt. 7. 18:39
 6/7 anonim válasza:
Akumlátort keresek egy Blaupunkt SL 04 anroid készülékhez
2018. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smil válasza:
Ebben a telefonban van értesítés LED?
2018. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!