Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ennyi pénzért melyiket?

Ennyi pénzért melyiket?

Figyelt kérdés

Ha lenne 200.000 Ft-od ,akkor az alábbi készülékek közül melyiket vennéd?


Iphone 7-160e-ért.

Iphone 7 plus-200e-ért.

Galaxy s8-160e-ért.

Galaxy s7 edge-120e-ért.

Ihpone 6s-120e-ért.


Az ár/érték/tudás arányra vagyok kiváncsi,hogy melyiket érné meg a legjobban megvásárolni.Ha lehet szempontokat is írjatok.



2017. okt. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

iPhone 7 Plus-t venném! De ebben a kategóriában mindegyik egy elég komoly telefon! Azért zárnám ki én a Galaxy-t mivel iOS-t használok már 4 éve, stabilabb a rendszer. Tehát marad a 6s/7/7Plus. Azért 7 Plus, mert a sima 7-eshez képest nagyobb kijelző, jobb kamera, több RAM, ami hosszútávra jól jön ha nem egy évre tervezel, viszont ha nagynak tartod a Plust, akkor ott az iPhone 7 az is jó. Azért nem 6S, mert nem olyan sokkal drágább a 7 és jobb. Nekem szempont a kamera ami az iPhone 7-be jobb(van benne optikai képstabilizátor, sötétbe kevésbé zajos fotókat készít).

Szóval én azt mondom, hogy 7/7Plus. Ha szükséged van azokra a dolgokra amit a Plus ad, akkor az, ha nem akkor iPhone 7. Hosszútávra jobban jársz vele, mint a Samsungokkal. Samsungot akkor vennék a helyedben, ha jobban bejön neked a káva nélküli kijelző, a design és az android.

2017. okt. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
S8+-t! iFone zart rendszer. Meg divatra tervezve.
2017. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
S8 vagy i7/7 Plus, mindegy, amelyik rendszert te jobban szereted. Én 3 évig használtam iPhone-t, most S8-om van. Személy szerint nekem az iOS sokkal jobban bejön, az hogy zárt vagy nyílt rendszer, szerintem felesleges ezen lovagolni, mert ha ugyanis nem vagy tervező vagy mittudomén, ugyanúgy jó az iOS is. Egyedül max ugye a zene az, ami problémásabb az iOS-ban.
2017. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

iPhone SE 128 GB van nekem. Előtte droidos sz.rok voltak. Bár a Motorola nem volt rossz. Samsung volt az utolsó, na azt a márkát megutáltam. Én nem tapasztalom, hogy nehezebb zenét hallgatni, mint droidon. Ugyanúgy Spotify / Youtube van nekem.

Ha lenne 200 ezrem, akkoris ezt a telefont venném magamnak és a maradék összeget elraknám. Ha ezek közül kell mindenképp választani, akkor iPhone 7. A 7 plus nekem nagy, a 6S az majdnem SE, az S8 törékeny lett és alig van újdonság az S7-hez képest, az S7 még elmegy, de nekem Samsung többet nem kell. Androidosból is van normálisabb márka ennél. Talán 3-5 készülékük volt jó, amióta a Samsung márka létezik. Az egyik ilyen kivétel az S7 és A5. A legtöbb szériájuk sz.r. Főleg a J sorozat, Galaxy Fame.

2017. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

7 plus. Nekem is az van, és nagyon szeretem.

Szép kamera, gyors rendszer, akksi nem vészes, de lehetne jobb... Igazából az utolsó probléma orvosolható egy powerbankkal

2017. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azthittem mindenki az s8at fogja írni..:D


Tehát akkor az iphone 7 plus tényleg ilyen jó ?

2017. okt. 10. 23:49
 7/7 anonim válasza:
Attol függ mid volt elötte. Akinek Régota Iphoneja van egyértelműen az Iphone-t mondja. Akinek Samsungja az azt. Nekem volt mindkettő. Szerintem a Samsung átláthatobb, nem kell szarakodni az iTunes és társaival. És ezek a samsungok már nem fagynak le, az első 5 perc után. Egyértelműen az S8. Jaaa, és tényleg vizálló, én a 2.-at mar be mertem vinni a Balatonba.
2017. okt. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!