Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert fagy le a par napja...

Miert fagy le a par napja kihozott rakos iphone 6s?! Most csereltettem ki mert elozo is ezt csinalta

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 12:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11.0.3 valóban szar, a 11.1 viszont nagyon szuper és kb minden problémát megold. Ha nem akarod felrakni a bétát, akkor várd meg a véglegest, ezen a héten megjelenik (valszeg holnap, de az X megjelenése előtt mindenképp)
2017. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Captain Logic ***** válasza:
2017. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:

#8 Mivan? Ki a hülye? Nem értem :-/


#9 De képben vagyok! Mezei felhasználónak soha ne ajánlj bétát, mert:

1. Néhány hét alatt úgyis kijön hivatalosan,

2. Ha feltetted a bétát többet nem jön a hivatalos frissítés

3. Feltenni a bétát egyszerű de megszabadulni tőle annál sokkal nehezebb

4. Ha csináltál mentést akkor azt teszed vissza de elvész amit a béta alatt tettél a telóra

5. Ha nem csináltál mentést az az igazi becumi mert le kell gyárizzad!

Na ennyi.

2017. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Feleaktama rakos betat valamennyivel jobb de neha beszaggat a menu is akar ha huzgalom.. f****m apple ezen mit kell megfizetni azt h szar?😅.. most akkor nem jelzi a frisitest ha lesz?
2017. okt. 31. 09:46
 15/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Nem fog csak betákat jelezni. Mikor lejár a teszt periódus leáll a frissités ie. Vissza kell tenni a normál iOS-t, el fogsz vesziteni mindent amit nem mentettél ki. Cumi!
2017. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Na kijött ma reggel a 11.1 a hivatalos! Felrakhatod, én is azt teszem, kiváncsi vagyok laggol-e még utána.
2017. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
ugyanaz a beta5 meg a hivatalos
2017. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:

Ugyanaz, persze! Csak az a baj hogy a bétárol nem tudsz frissiteni majd a 11.2-re, viszont a hivatalos 11.1-ről igen.

Egyébként ugyanugy laggol ez is mint a 11.0.3 ! És 30 másodperc fagyás után kilépik automatikusan az iMessage-ből.


A qrva anyjukat !

2017. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Captain Logic ***** válasza:
Mégis milyen telefonon? Én SE-n a 11-es második bétája óta használom, és soha nem voltak ilyenek… Egyébként a 11.2-es bétájára ugyanúgy lehet majd frissíteni.
2017. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ios 11.2 public beta frissitest jelez most akkor oldjam meg h a nem betara frisitssm? Amugy elejteettem meg ratopostak es igy mar nem szaggatxd
2017. nov. 2. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!