Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert fagy le a par napja...

Miert fagy le a par napja kihozott rakos iphone 6s?! Most csereltettem ki mert elozo is ezt csinalta

Figyelt kérdés

2017. okt. 29. 12:55
1 2 3
 21/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:

#11 Nekem az SE-n az iMessage fagy le ha gyorsan egymásután 4.....5 nagy képet küldök. iOS-el szépen sorba rakta az iMessageben a képeket és egyenként aztán elküldte szép lasssan ahogy bírta a 3G. Most amig egy kép el nem megy teljesen nem lehet a következőt hozzáadni, lefagy amikor a fotók appban kiválasztom a képet, nyíl fel, imessage gomb, és adnám hozzá a cimzettet fent. Fagy és ha az előzőleg küldött kép még nincs elmenve 30 másodpercen belül akkor beomlik az imessage app és a fotók app.

Megpróbálod? Kiváncsi lennék.

2017. nov. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
#19 a fenti üzenet Captain Logic-nak, nem 11-esnek
2017. nov. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Captain Logic ***** válasza:
4G-vel és WiFi-vel is jóp működik, nem tudom, mi baja a 3G-nek. Melyik rendszeren vagy?
2017. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Captain Logic ***** válasza:
*jól. Én 11.2-es public bétával próbáltam, a 11.1-eset nem tudom megnézni.
2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Megmondó Kapitány ! ***** válasza:
Wifin nekem is jól megy. De nem azért mert a 3G-vel lenne valami baj hanem mert a kép elmegy hamar még mielőtt a következő képet inditom. És az iOS10-el jól ment mármint szépen sorba álltak a képek az iMessage-ben, 3G-n, viszont az iOS11-ben a második kép hozzáadásánál már fagy is ha az elsőt még küldi. Szóval nem a 3G a hibás hanem az iOS11.
2017. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!