Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 7 (256 GB) -ért...

Apple iPhone 7 (256 GB) -ért 213 ezer forint?

Figyelt kérdés
Vélemények? Sok, kevés?

2017. okt. 31. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
Sok
2017. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Egy telefonért nagyon sok

Ennyiből sokkal jobb telefont is tudsz venni, amit nem kell naponta tölteni is...

2017. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, hogy ezt ki kell emelnem, de akkor ok.

A csúcskategóriás telefonok (Apple és a különböző androidosok is) 100-150 ezernél KEZDŐDNEK. Nyugodtan meg lehet nézni a Samsung Galaxy Note 8-at, jelenleg minden kapható iPhone-nál drágább.

A kérdést az Apple-árakhoz viszonyítva értettem, ebben a kategóriában.

2017. okt. 31. 14:46
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Igaz nekem sose volt Apple termékem.Szoktam nézegetni telefon árakat ( szolgáltatómnál, különböző webárúházaknál). Igaz tényleg drága telefonok az Apple telefonok, de ahogy az árakat nézegettem, szerimten 256 gb-os modellért 213 ezer ft az jó.
2017. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
256 GB-ért egyáltalán nem sok, ha van rá pénzed vedd meg, jó ár érte.
2017. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

"Ennyiből sokkal jobb telefont is tudsz venni, amit nem kell naponta tölteni is..."

Ez még viccnek is rossz. Egy hasonló minőségű Androidos telefon is kerül ennyibe. Az összetákolt kínai sz.rj.idat tarts meg magadnak. Gondolom a Xiaomi-ra gondoltál.

2017. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A lemerülés/napi töltéshez annyit, hogy ha nem használja az ember, ki kell kapcsolni a Wifit, mobilnetet, GPS-t meg a bluetooth-t, amik nagyon sokat fogasztanak, és rögtön tovább bírja.
2017. okt. 31. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Én iPhone 7-ért már nem adnék ennyit.

Hardverapron lehet találni bontatlan, kártyafüggetlen iphone 8-at 220-ért megbízható embertől, igaz az "csak" 64GB-os, de szerintem az emberek 99%-ának elég az.

2017. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!