Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4x-ről mi a...

Xiaomi Redmi 4x-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van olyan jó, mint mondjuk a Samsung A5?

2017. nov. 3. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Én tegnap vettem egy 4x-et.


Szerintem premium telefon, olyan mintha egy iphone 6-7-est venne kezébe az ember, mármint az anyaghasználat és design tekintetében.


Nemrég vettem egy Samsung s7 edge-t azt használom ezt tesztelgetni vettem, sok mindent hallottam róla, mármint a 4x-ről.


Na visszatérve gyors telefon, jó a kamera, 3 GB ram az elég sok és a 32 GB tárhely is.


Szerintem jó vétel ha nincs nagyobb összeged, 50.000 volt.

2017. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A5 azért jóval jobb, de drágább is.(jobb kijelző,kamera,erősebb és kisebb hőtermelésű SoC, nagyobb esélye van az Oreo-ra)

Viszont ha nincs sok keret telefonra akkor teljesen jó választás a Redmi 4X.

Sokszor az a baj hogy ennyi pénzért csodát várnak, nem kell csodát várni de bőven használható telefont kapni ennyiért némi kompromisszummal.

2017. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én most tesztelgetem a telefont egyébként.


Annyit tudok mondani hogy design és anyaghasználat tekintetében olyan mint egy iphone 6-7.


Az illesztések, kijelző is premium.

2017. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Eddig hibátlanul működik.

Optika mérethez képest bámulatosan jó képeket csinál.

(kb. a kép tizedét ki lehet nagyítani A4es nagyságúra)

És persze megfelelően gyors. 8mag 3Gb memória ki tesz magáért...

2017. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Abszolút eladási listán a 2. Kategóriájában messze az 1.


[link]

2017. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mostmár egyre jobban húz a szívem a telefon felé.

Az Elephone S3-ról van vmi tapasztalat esetleg?

2017. nov. 3. 16:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó telefon, csak dicsérni tudom!

- a 3GB RAM elég, de szükséges is (alapból 1-1,2 GB foglalt az android miatt), de így is bőven elég mindenre

- a 32GB tárhely bőségesen elég mindenre

- a kamera tiszta éles képeket készít, külön tetszik benne a HDR funkció, az előlapi kamera is nagyon éles

- a 8x1,4 GHz-es processzornak köszönhetően egyáltalán nem lassul, akad, vagy fagy le, mindent gyorsan betölt.

- az ujjlenyomatolvasó pontos, és érintéskor rögtön felold

- a kijelző éles és tiszta

- az aksi, 4100 mAh elég arra, hogy rendes használat mellet 2 napot lazán kibírjon

- végül az anyaghasználat: a kijelző szélei lekerekítettek, a hátlap fém, minőségi darab. Ebben az árban, a legjobb amit vehetsz, ha szánnál rá többet, akkor talán az A5, de túl nagy különbségek nincsenek köztük.

2017. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó telefon
2017. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Másfél éve Redmi 3-at használok és imádom.Tökéletes, gyors már nem 1x landolt betonon és még egybe van. Csak az üvegfóliát kellet kicserélni. Viszont 1-2 hónap múlva várható a Redmi 5 is. Én a helyedben megvárnám azt
2017. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon klassz. Nekem is Xiaomi Redmi 4X telefonom van
2019. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!