Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok zenét tenni a...

Miért nem tudok zenét tenni a telefonomra? (iTunes)

Figyelt kérdés
Újra lett telepítve a gépem. Jelenleg Windows 10 van rajta. Letöltöttem az iTunes-t, és ahogyan azt régebben is tettem, csak a dalokhoz bemásoltam a zenét, majd szinkronizáltam, és már rajta is volt a telefonomon. Sosem volt ezzel problémám. Most viszont bemásolni sem engedi. Mi lehet a probléma?

2017. nov. 5. 22:13
 1/3 loneredwolf ***** válasza:
Szia. Kattints a telefonodra és menj a zenék szinkronizálására. Vagy a zenéket egyenként jobb gom küldés és a telefonod. Ha ez sem válik be akkor megnyitod a gépházat és ott lessz olyan hogy iphone csatlakoztatása. Ezzel egyszerűbb. Én azt használom
2017. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 loneredwolf ***** válasza:
De ez csak a Creator Update-es Win10-ben van benne
2017. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megoldódott a probléma! :)
2017. nov. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!