Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül ilyen gyorsan az...

Miért merül ilyen gyorsan az új iphone 7?

Figyelt kérdés
Sziasztok tegnap vettem a telefont újonnan T-mobiltol és 2-3 óra alatt lemerül! Ezt a telefont nagy üzemidővel hirdették annak idén egy éve? Valamit rosszul csinálok vagy mi lehet a baj?
2017. nov. 10. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nekem a 7es elmegy egy napot simán, menj be a beállítások/akkumulátorba és nézd meg mi fogyasztott a legjobban
2017. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Ja, power bank. Én szégyellnék egy olyat hordani. Meg olyan telefont is amibe nem tesznek jó akkut.
2017. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szirty ***** válasza:
83%

Drága feleim!

Meg kell jegyeznem, hogy ha egy mobil készülék akkuja gyorsan merül, annak két oka lehet:

Túlságosan kis kapacitású akkumulátor vagy túlságosan nagy fogyasztás.


Ahogy Hofi mondta: Nem a zsömle kicsi, hanem a pofátok nagy...

2017. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Ezekben borzasztó kicsi akkumulátorok vannak. Ilyet már nem szabadna kiadni, vagy megvenni sem. Kinlódás az csak , a power bank meg nem megoldás. Most olvasom hogy a 8-ban is 1821 mAh , az X-ben meg 2716 mAh akksit tettek. Ez a technika megcsúfolása. Én a magam részéről soha nem vennék 4000 mAh alatt telefont.
2017. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

miért, a 4000es kibír 3 napot? ja nem, az is másfél napig bírja közepes használattal, ha meg gyilkolod, játszol rajta stb. akkor az is fél nap alatt lemerül.


iPhone 7-nek is ki kellene bírnia kb. 1 napot átlagosan. az más, hogy valaki "tegnap megvette", majd miután elkezdte belakni, meg az új dolgot le se tudja rakni, csodálkozik, hogy intenzív használat alatt merül, mint az állat, nincs ebben semmi különös.

2017. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
jah, és azt a kérdés is megválaszolva, nem az i7-et sosem hirdették nagy üzemidővel...a plus, na az igen...az bírja...én 2 naponta töltöttem iOS 11 előtt, amikor még nem baszták el az energiagazdálkodását...
2017. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15. Ha nem értesz hozzá, ne szólj bele.
2017. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!