Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire lehet manapság költeni...

Mire lehet manapság költeni feltöltőkártyáról pénzt?

Figyelt kérdés
Van 2 feltöltőkártyám amin rajta maradt néhány ezer forintnyi összeg, telefonálásra már nem lesz használva, és elkölteném valamire, amit lehet ilyen sms-es rendeléssel szerezni. Van ötletetek, hogy mi az ami ilyen fizetési módot használ és hasznos? Nekem csak nCore prémium jutott eddig eszembe.
2017. nov. 10. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

társkereső

chat.hu VIP

Bár én internetre költöm

2017. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Parkolodij, a maradekot meg eladomanyozhatod.
2017. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Parkolasra,lottora
2017. nov. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi javaslatokat, a lottó még egész jónak tűnik. Ha valakinek van még használható ötlete, kérem ne tartsa magába. :)
2017. nov. 11. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Bemész a szolgáltatóhoz és megszünteted a számod és kéred az egyenlegeden lévő zs -t.

Az én szolgáltatómnál lehet ilyet csinálni. Merem remélni, hogy a többi sem olyan szemét, hogy benyeljen több ezer forintot...

2017. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!