Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Honor 9?

Iphone 6s vagy Honor 9?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne hogy nem lassul-e be később a Honor9, és hogy később is azt hozza amit az elején. az iphone tényleg jó telefon, vagy csak az elfogultság miatt áradoznak róla? Ti melyiket ajánlanátok?

2017. nov. 12. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
iPhone 6s. Az biztosan nem lassul be egy 2-3 éven belül.. Nekem iPhone-om van, és bátran mondhatom, hogy életem legjobb telefonja. Soha többet nem kéne más, ezentúl nekem csak iPhone-om lesz :)
2017. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én mindenképp Honor-t ajánlanám, előrébb vannak a piacon már mint az Iphoneok, jó telefonok hosszútávon is ugyanolyan gyors marad. (3 ismerősömnek is Honorja van imádják)
2017. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
" előrébb vannak a piacon már mint az Iphoneok" Jó vicc 😂😂😂 Ezt te sem gondold komolyan 😂😂
2017. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
kajak nézz utána :D volt is egy ilyen cikk hogy a huawei lehagyta egy bizonyos szinten az ipheonokat..
2017. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
egyik válasz hozzáértőbb mint a másik :D nem, a 6S már biztos nem lesz 2-3 év múlva ugyanolyan gyors, és a honor sem...de mintha ez bármit is számítana...amelyik tetszik, azt vedd meg. valakinek ez jön be, a másiknak meg az. ha 5-en azt mondják, hogy iPhone, 6-an meg hogy honor, akkor honort veszel?
2017. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

androidot v ios-t szeretnél használni?

így döntsd el Te

:D amúgy én a helyedben 6s-t vennék, mert még sose volt iphone-om :D

2017. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Az iOS a legjobb telefonos op.rendszer akárki akármit mond. Aki az ellenkezőjét állítja, az vagy hazudik, vagy még nem próbálta. Az előző előtti meg f#szságokat beszél :D A 6s nem fog le lassulni, egy 2 éven belül az egyszer biztos :D Ellenben a Honor 9 meg igen :D Ebből is látszik, hogy neked még nem volt Apple terméked :D :P
2017. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog belassulni a Honor 9, mert elég jó hardverje van. Nekem Honor 8-am van, lassan egy éves lesz, és nem lassult be.
2017. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Iphone tapasztalatom nincs. Honor 9-t használok. Semmi rosszat nem tudok rá mondani. Nagyon gyors, megbízható. Szerintem egyik sem fog belassulni.
2017. nov. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
7-es, mellényúltál, mert jelenleg iPhone X-et használok, de az elmúlt pár évben volt 7 plus-6S-6-5S-4S-4 egy-két kitérővel, szóval elég jól ismerem az iPhone-okat, meg az iOS-t, és én legalább bevallom, hogy amit az utóbbi időben művel szoftveresen az Apple, az nem méltó az iOS múltjához. jelenleg van még egy 5S is itthon, ami gyakorlatilag szenved iOS 11-el, akkor szerinted 2 vagy 3 év múlva hol lesz a 6S? ugyanitt...de egyébként ez a része korábban sem volt más, maximum egyéni szempontok alapján tolták ki egyesek a használhatóságot, valaki még most is azt mondta, hogy a 4S egy használható telefon...de aki tényleg intenzíven használta mindigis, az tudja, hogy maximum 3-4 év, és kevés lesz az a hardver, ami annó tök jó volt.
2017. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!