Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s vagy Honor 9?

Iphone 6s vagy Honor 9?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne hogy nem lassul-e be később a Honor9, és hogy később is azt hozza amit az elején. az iphone tényleg jó telefon, vagy csak az elfogultság miatt áradoznak róla? Ti melyiket ajánlanátok?

2017. nov. 12. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy hétig használtam iPhone 6-ot. Szabadultam tőle, ahogy lehetett! Szörnyű az iOS. Annyira zárt, hogy szinte használhatatlan. A legtöbb Bluetooth hangszóróval nem kompatibilis, ráadásul az androidos telefonokkal nem lehet összekapcsolni... Az NFC is csak azért van mert miért ne, azt se lehet használni. Egy egyszerű zene másolása is nagyon körülményes Windowsról. Nem lehet semmilyen launchert letölteni rá, alig lehet testreszabni. A rendszer rémisztően egyszerű. Ja de van egy előnye az androiddal szemben... Az iPhone-val lehet villogni... Nekem nem tetszett az iOS, valószínűleg többet nem lesz iPhone-om. Kínszenvedés volt használni!
2017. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

és mégis mire használtad volna az NFC-t, ami annyira hiányzik? :D mert nekem még életemben fel sem merült, hogy valami miatt használnám. :D

BT hangszórók többsége? Az audio protokoll része teljesen szabványos, így lehetetlen, hogy egy csomó hangszóróval kipróbáltad, és egyikkel sem volt kompatibilis...tulajdonképpen az a ritka, ha valamivel nem megy :D innentől szerintem hagyjuk is a mesédet, egy percig sem használtál iOS-t...


A zene kérdés is furcsa, szerintem akinek van pénze akármilyen iPhone-ra, az ne hisztizzen már havi 1590 Ft-on egy Apple Music előfizetésért.

de az iTunes használata sem igazán körülményes, minimális ész kell hozzá, semmi több. :D

2017. nov. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!