Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? Sony...

Melyik telefont vegyem? Sony vagy a Huawei mobiljai közül választjak?

Figyelt kérdés
4 éve nyúzok egy Samsung Galaxy s2 plus telefont,és hát annyi idő alatt már úgy érzem kiöregedett, nagyon lassú már, lefagy sokszor, tele a memória folyton etc... Sonyt már régebb óta kinéztem magamnak, a Z3 plus fogott meg,esetleg Z5,de azt hallottam róla,hogy gyorsan melegszik,és nem olyan jó az aksi. Huawei mobiljai is megtetszettek, és véleményekre lennék kíváncsi,hogy kb. ilyen tudásban,mint a Z3 plus,milyen mobilt ajánlatok? Előre is köszönöm!

2017. nov. 12. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom elég rosszak a Sonyk, bár nekem sose volt. Most ezek a jók, talán jobbak is mint a csúcs Samsungok, meg az iphone-tól is.

[link]

Árban meg verhetetlenek.

2017. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek sose volt Sony, az ne mondjon véleményt. Jók a Sony telefonok. Egy kínainál minden téren megbízhatóbb egy japán / koreai termék. Teljesen más a népek mentalitása. A kínai pofátlanul lop, másol és becsap, ahogy nem szégyell. Japánban szégyen hazudni. A politikus is lemond, nyílvánosan bocsánatot kér még azért is, ha nincs köze a politikához a tettének. Pl. megcsalta az asszonyt. A termék tükrözi az országot. Már szinte minden kínai teló márkáról derült ki disznóság. Utoljára a OnePlus bukott le, hogy kémkedik. Sony-ról ilyet még nem hallottam. Egyébként van a családban Sony Experia és semmi probléma vele.
2017. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Pontosan az akinek van egy telefonja , az nem tud általános véleményt mondani róla. Ellenben ha olvasgat az ember fórumokat, jobban össze lehet szedni a véleményt róla. Sőt , ilyenkor az ember még elfogulatlan is. Ha tíz Sony tulajból 6-7 azt írja hogy nem jó, ez hihetőbb mintha csak egy véleményt ide írsz. A kémkedés az meg egy kacsa, pletyka szint, egy hülyeség.

Mit kémkednének az egyszerű felhasználónál???

Volt a családban Sony, aki nagyon fan volt. De le kellett cserélni , mert nem tudott vele semmit kezdeni, nem jött rá frissítés. Most Oukitel K6000 van neki, össze hasonlíthatalanul jobb. 52000-ért.

2017. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 5-ös Iphonom volt.

Tavaly karácsonykor váltottam Sonyra.

Z5-öt vettem, amit nem bántam meg azóta sem.

Aksi: Őszintén ha egész nap használom, akkor sem merül le. Kb 25-30 százalék akkor is marad.

memória: Ugyan nincs sok képem, de játékom annál inkább.

Kb 30 játék van rajta, mindegyik probléma nélkül működik.

Mindig van hely új játékoknak.

Nem laggol, stabil felsőkategóriás mobil.

2017. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!