Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple miért ilyen drága...

Apple miért ilyen drága telefon? Mi a különbség egy Apple termék és egy Samsung teló között?

Figyelt kérdés
Nézem ennek az Alma X-nek az árát hát borsos 368 500 Ft-tól. Zsugoriságomból kiindulva én ki nem adnék érte ennyit. Szóval meg akarom érteni,hogy miért kerül ennyibe ? Mi van benne ami értékes ?

2017. nov. 13. 19:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Jön a feka péntek gondolom akkor a nagy almás fanok nagyon várják !
2017. nov. 13. 19:57
 12/38 anonim ***** válasza:
42%
Ja, felviszik az árát az egekbe, és leakciózzák az eredeti árára.
2017. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Nagy az isten állatkertje csak alacsony a kerítés vagy valami ilyesmi szöveg :D
2017. nov. 13. 20:05
 14/38 anonim ***** válasza:
0%

Ha már idejött a "back frayday", csak hogy idézzem az egyik drága kérdezőt e fórumon. Szerintem ez már köztudott, hogy fekete péntek ide vagy oda, parasztvakítás ez is kishazánkban.

Valóban vannak olyan áruházak, melyek adnak el elég nagy "áreséssel" termékeket, de ezek általában elkelnek hajnaltól számolva 2-3 órán belül.

Mondjuk még mindig jobb, mint amcsiban egy "back frayday".

https://www.youtube.com/watch?v=-xL8rE9DT4g


Ez csak egy összeállítás a sok közül.

2017. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
36%
Mert prémium. És nem csak külsőleg (ahogy pl a Samsung) hanem belsőleg is. Én sem értettem, de mióta Apple-eszközöket használok, azóta megértettem :D Soha többé nem kell egy Android telefon sem.. Nekem az iPhone, iOS úgy tökéletes ahogy van. A MacBook/iPad/Apple Watch-ról meg még nem is beszéltem :D :D Szóval ki kell próbálni, és meglátod miért ezek a világ legjobb telefonjai :) :D
2017. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy lemenjen mondjuk egy iPhone 7-nek az ára, arra még várhatsz :D Az iPhone 5S (2013) drágább mint egy tavaly megjelent Samsung (a nevét nem tudom valami J). Ez szerintem mindent megmagyaráz.
2017. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Alex Fly ***** válasza:
64%

Azért ennyi az ára, mert az Apple piackutatói ezt az összeget határozták meg ahhoz, hogy maximális profitot hozzon nekik a kereslet és a legyártani kívánt készülékszám függvényében.

Az Apple és a Samsung készülékei a gyakorlatban egy egységsugarú átlaguser számára ugyanazon feladatokat látják el; a legfőbb különbség a megközelítésükben, a használt platformban és a szolgáltatásokban van.

2017. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
15%

Maga az almás telefonok státusszimbólumok, így nagyobb profitra tudnak menni, ezt még megfejelik az árfolyamkockázat miatt, meg a rekord 27%-os áfa meg az artisjus.

[link]


Samsung gondolom nem tesz rá akkora profitot mint az apple.

2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Attól is függ mire használja az ember. Én mondjuk csak telefonálásra és játékokra semmi másra. Zenét sem szoktam hallgatni rajta így nekem vagyis a hasonló embereknek nem nagyon éri meg almás telefon szerintem. Ugyanazt megkapja a samsungnál is.
2017. nov. 13. 21:40
 20/38 anonim ***** válasza:
63%

Mert a Samsung az aztán tiszta olcsó :D


Note 8: 245.100 Ft

[link]


iPhone 8 Plus: 238.400 Ft

[link]

2017. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!