Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple miért ilyen drága...

Apple miért ilyen drága telefon? Mi a különbség egy Apple termék és egy Samsung teló között?

Figyelt kérdés
Nézem ennek az Alma X-nek az árát hát borsos 368 500 Ft-tól. Zsugoriságomból kiindulva én ki nem adnék érte ennyit. Szóval meg akarom érteni,hogy miért kerül ennyibe ? Mi van benne ami értékes ?

2017. nov. 13. 19:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
58%

Hát ezek a "ultra felső" kategoriás telefonok mindent tudnak.Bár az Iphone x-nél volt azthiszem a számológép probléma ahol nem lehet rendesen számokat összeadni, de azt leszámítva jó. :)

Nem tudom, hogy olvastad-e, de az androbites cikk az egész jó szerintem:

[link]

Az Iphone az egy jó,megbízható márka és ezt tudják ott is a "piackutatók" ezért ha drága akkor is megveszik a telefont az emberek. De persze ott a Google Pixel és a Samsung azt is megveszik pedig azoknál is van drága... :)

De persze mindenkinek más a "drága". Nekem pld: a 100k telefon is drága és szerintem nem éri meg. Valaki pedig csak legyint rá, hogy az semmi.

14# válaszolóval egyet kell értenem nálunk a "fekete péntek" az olyan, hogy akciósan van kiírva ami igaz,de máshol olcsóbban megveszed akció nélkűl.

2017. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Samsung alatt én egy Galaxy j5-re értettem nem egy 100 valahány ezres kütyükre . 2016-os J5-öt már megkapod 47 ezerért is újonnan ! Én megvagyok vele elégedve nekem megfelel.
2017. nov. 13. 22:19
 23/38 anonim ***** válasza:
A j5 nem egy csúcskészülék ezért nem az iPhonehoz kell hasonlítani.
2017. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Mégis tudja azt amit kell !
2017. nov. 13. 22:53
 25/38 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk lehet én nem értem ezt mert én tényleg csak alap dolgokhoz használok telefont. Még fb-m sincs meg twitterem meg instám,hogy állandóan a telefonokat b'sztassam és állandóan rajta legyek a telefonon.
2017. nov. 13. 22:55
 26/38 anonim ***** válasza:

Ezen vitatkozhatnánk évekig.

Telefon is egyszerű telefonálásra lett tervezve anno, mégis ott tart, ahol.

Ugyanez jellemző az autókra is, és más rengeteg dologra napjainkban. Lehet használni ugyan úgy a proli suzukis "elvisz A-ból B-be" jeligét is. Kinek mi.

2017. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Te azt vártad,hogy én majd az almához pl. a galaxy s8-at fogom hasonlítani vagy az A5-öt ami azért nem olcsó ? Én tényleg olyan drága samsungban gondolkoztam mert csak magamból indultam ki,hogy én mire használom. Játék meg telefonálás . Még internetezni sem szoktam rajta se twitterem ,instám,face-em nincsen szóval én nem élek ilyenekkel . Csak alap dolgokra használom a telefont pl.számológépnek,telefonálásra ,jegyzettömbnek ,játékra ennyi kb.
2017. nov. 13. 23:01
 28/38 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan nem drága pontosabban
2017. nov. 13. 23:02
 29/38 A kérdező kommentje:
Azt meg nem szeretem,hogy ha valaki megírja a véleményét ,hogy nem venne almás telefont ez miatt és az miatt ,de már írják is,hogy neked nincsen pénzed rá biztos azért. Mindenki saját maga dönti el mit vesz és bizony vannak ilyen emberek akik megtehetnék ,hogy megvegyék mégsem veszik meg mert jó nekik már is ami megfelel az elvárásaiknak.
2017. nov. 13. 23:07
 30/38 anonim ***** válasza:

"..mert csak magamból indultam ki"


Na látod. Neked nincs szükséged, igényed rá. Mai világban már egyre több embernek van rá igénye.

Ezen nincs mit tovább taglalni, minden ember más, más"természettel" rendelkezik.

2017. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!