Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A3 mobilom...

Niceszisz kérdése:

Samsung galaxy A3 mobilom miért lassult be?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éves telefon. Megkímélt állapotban. Nagyon vigyáztam rá.

Sajnos 3 hete nagyon lassú. Úgy lassú hogy ha megakarok nyitni egy alkalmazást 4masodperx mire betolt. Ha szimplán pötyögök a billentyűzettel lassabban kell pötyögnöm mert különben nem írja ki rendesen a szót. Videót zenét szépen lejátsza.

Memóriájában bőven van hely. Nincsennek folosleges alkalmazások rajta. Mi lehet a gond ?



2017. nov. 14. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Samsungból valóban csak az S jó. A Note csak akkor, ha van tűzoltó készüléked. A többi széria - beleértve az A is - egy hulladék. Ráadásul túlárazott hulladék. Legalább ha jól működne, optimalizált lenne, akkor az ember nem sajnálná rá a pénzt, akár az iPhone-ra, de így kéne a francnak a Samsung telók kb. 90 % -a. Nekem volt J3. Falhoz vágtam végül, ahogy érdemelte. Miatta utáltam meg az Androidot. LG kellett volna, mint egyik havernak, azon jó az Android. Vigyázni kell minden Samsung termékkel, nemcsak a telókkal. Vannak tényleg kifogástalan készüléikeik, de még több selejt. Samu HDD is megdöglött itthon hamar, de a Samu SD kártyám szuper.
2017. nov. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az LG androidja jó ?
2017. nov. 15. 08:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Jobb mint a Samsungé. LG vagy más néven Google Nexus az Android refencia készülék. Az LG G széria is jó ahogy láttam.
2017. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
* LG Nexus
2017. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Új Nokiák is jól sikerültek. Ez is tapasztalat.
2017. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Új Nokiák, LG, Xiaomi, OnePlus, ezek jó Droid felülettel rendelkeznek.
2017. nov. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csináltam rajta egy gyári visszaállítást. Tökeletes lett! Basszus ez hamarabb is eszembe juthatott volna.
2017. nov. 16. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!