Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok alapján mit gontoltok, megéri az A3 2017?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó hogy van egy kompakt, jó anyaghasználattal rendelkező és üzemidővel rendelkező telefon viszont csak 2GB RAM van, ami elég kevés már most.

Amúgy nagyon gyors működésű, minimális a hőtermelése a SoC-nak, az egész telefonnak prémium érzete van.De a 2GB RAM hátránya kijön amikor több alkalmazást nyitsz meg egy időben.

Szóval ha a szolgáltatótól veszed jobban jársz egy X Compact-al, lényegesen jobb telefon ennél.

Ha függetlenül veszed és nem baj nagy a telo akkor Xiaomi Mi A1.

Ha meg tényleg meg akarod venni akkor először nyomkodd meg hogy mennyire felel meg, az meglepő amúgy hogy a Multi-Tasking jobb mint a legtöbb 2GB RAM-mal telefonnál, szóval nem olyan vészes csak a szokásos Samsung árazás.

2017. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 2 honapja 45 ert hoztam ki a T-tol.

Nekem ennyit megert.fo szempont a vizallosag volt.

A 2Gb ram tenyleg keves,sokszor csesztet vele a telefon.eleg sok cucc van megnyitva rajt egyidoben.de nem lassul be,csak figyelmeztet.ilyenkor nyomok egy tisztitast es kesz.

Amugy az akksija egesz jol birja.az ujjlenyomat olvasoja az elso hetekben botranyos volt(huaweit csereltem,annak csilliardokkal jobb volt az erzekeloje)

De a 7es androiddal megjavult.mostmar 10bol 8-9alkalommal elsore felold.

Mi erdekel meg?

A kameraja eleg gyengus(szinten elozo telefonokhoz merve)de annyira nem is szempont nekem.

2017. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joell ***** válasza:
volt nekem is.... inkabb az a5 de ez se rossz
2018. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!