Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iphone 6S-t venni?

Megéri még iphone 6S-t venni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi telefonomnál többet tud, de már 2-3 éve adták ki az elsőket. Ha most megveszem masfél, 2 év múlva mennyire lesz elavult?

Xre nem is gondoltam, mert szerintem az nagyon túlárazott jelenleg, és felesleges mert nem használom ki a tudását.

7,7S,8,8S drágább mint amennyit kiadnák egy telefonért.

Megérné megvenni a "régi" 6St vagy már semmiképp ha 1-2 évre tervezem?



2017. nov. 19. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Újonnan már lehet jobban megéri 7-est vagy 8-ast venni ár/érték arányban.


Viszont ha magát a 6S-t nézem akkor 1-2 évig boldogan el lehet vele lenni. Mindenben lassabb egy hajszálnyival az újabb modellektől, de ugyanaz a rendszer és ugyanúgy tudod használni. Plus jack dugó...

2017. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

7-esben gondolkodnék, ha többet tudsz rászánni akkor abból egy pluszt választanék.

Jó telefon a 6s, de némelyik ismerősöm szerint ios11-el lassult a készülék, alapból gyenge az aksi benne. 1-2 év van benne, de inkább 7-et vennék. Sajnos még használtan is húzós, 140-150 k egy szép, garis.

8-ban nem gondolkodnék, mert annyival nem jobb.

2017. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 6s-t még megéri venni. Illetve a 7-en lehet még elgondolkozni, de nagyrészt csak annyi a különbség, hogy gyorsabb cpu van benne, még a ram is ugyanannyi. (meg mínusz jack aljzat)
2017. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

megéri, a kérdés az mennyiért

70-80 körül igen

2017. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Húgom még az 5S-el is nagyon jól elvan!


Valahogy k#rvára érdekes:

Az aktuálisan forgalmazott jobbfajta Androidosokkal senkinek nincs ilyen gondja, 2 évre nyugodtan lehet tervezni vele, iPhone-ból (ami sokak szerint jobb, menőbb) viszont amint kijön egy újabb fajta, a régiről máris aggódva kérdezni kezdik itt: "megéri még?" :/

2017. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
76%

Igen, 1 max 2 évre megéri (sőt). Az ios 11 alapból problémás, az frissítve lesz és semmi gond nem lesz vele.

Ha valóban csupán 1-2 évre tervezel vele aggodalom nélkül vehetsz 6S-t ismerősömnek 5S van 3 éve nyúzza és nincs gondja vele.


Az utolsó hülyeséget beszél az androidos mobilok többsége 1 évet ha bír (mármint a 3 éve kiadottak).

2017. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem 3 vagy több, hanem max. 2 éves vagy annál kicsivel újabb típusokról beszélek, amik még manapság is megállják a helyüket!
2017. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy normális telefon boltban is 70-80 k-tól indul. Volt nekem 3gs-em, 4-esem, 5-ösöm. Aztán S4, most meg A7 van. 3 giga rammal van benne idő még, 2 gb ram mellett még az S4 se fagyott. Persze a modern játékok már biztosan nem mennek úgy rajta, mint új korában, de átlagos felhasználásra nekem bőven elegendő volt. (net, zene, fényképező, szerverre csatlakozni, hotspot meg hasonlók)
2017. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megéri
2017. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha jó áron tudsz venni akkor megérheti, mindenképpen 16 giga felettit nézz és függetlent.
2017. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!