Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet mentes élet?

Internet mentes élet?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha a telefon készülékemen kikapcsolom az internetem, akkor anyukámnak olcsóbb is lesz az internet számlája?

Kérlek ne ócsároljatok, 12 éves vagyok.

Egyébként az lenne a tervem hogy felhagyok az internetezéssel hogy javuljanak a tanulmányi eredményeim. És az emberi kapcsolatokat előtérbe tudjam helyezni, és a világot jobban megismerni.

12/l (Elnézést a botrányos megfogalmazásért, íráshibákért még fáradt vagyok.)



2017. nov. 25. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:

"Az lenne a kérdésem hogy ha a telefon készülékemen kikapcsolom az internetem, akkor anyukámnak olcsóbb is lesz az internet számlája?"


Mivel a tiédet is anyukád fizeti, igen. Amúgy meg nem.


"Egyébként az lenne a tervem hogy felhagyok az internetezéssel hogy javuljanak a tanulmányi eredményeim. És az emberi kapcsolatokat előtérbe tudjam helyezni, és a világot jobban megismerni."


Ez így tök szépen hangzik, de a mértékletes netezéssel nincs semmi gond plusza tanulásban is tök sokat tud segíteni, hogy bármilyen információ meg tudásanyag elérhető online. Abban sincs semmi, ha esténként a barátaiddal csevegsz kicsit vagy játszol, szigorúan miután felkészültél a következő napra.

2017. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik végletből butaság lenne a másikba váltanod. Internet ismeretek bővítéséhez is elengedhetetlen. Emberi kapcsolatokhoz is kell minimális jelenlét a közösségi oldalak valamelyikén.
2017. nov. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se hagyj fel vele teljesen, mert az információtól is elzárod magad. Inkább fogd vissza magad, amikor érzed, hogy "beszippantana" a cél nélküli netezés.

Fontos, hogy találj valami olyan tevékenységet, amit helyette bármikor tudsz csinálni.

2017. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen csomagod van:

Nekem havi 6e otthoni net korlátlan (ha ilyenetek van m1 mennyit netezel)


Mobilnet: Telenornál most van havi 6e az is korlátlan mobilnet viszont itt a telefonálás a drága

2017. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat. Tanuláshoz használnám valamennyit.

Azért léptem ki a közösségi oldalaimról mert sajnos eléggé sok a hangulatingadozásom, és ha megláttok egy depresszív postot akkor rögtön szomorú leszek és megutálok mindenkit.

Sajnos én rengeteget telefonozok, és nem tudok mellette rendesen tanulni.

Azt kifelejtettem a leírásomból hogy kb.2-órát telefonoznék hetente, hogy azért ne maradjak le sok mindenről.

6.-os vagyok és amelyik iskolába menni szetnék ott már a 6.-os jegyeim is nézik.

2017. nov. 25. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha lecseréled kis képernyősre a telefonod. 5.2 inches Sony-mat napközben 2-3 órát tapiztam , a 4 colos Iphone SE-t meg tényleg csak napi 10-20 percet. Számítógépből meg bőven elég a munkahelyi napi 8 óra, ebből kb. napi fél óra privát célú.
2017. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még annyit hozzátennék, hogy "bámulatos" dolog, ha már ilyen korban a jövődre gondolsz, és próbálsz tenni érte.

Én ilyen koromban még csak egy gondolatig sem jutottam el ezzel a témával kapcsolatban. Respect. :)

2017. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Captain Logic ***** válasza:
Tudni kell beállítani, hogy mit szeretnél látni… Én például egyik ismerősömet sem követem, mert nem érdekel. Ha akar tőlem valamit, majd ír. Valamint a profilomra se lehet írni, ez a facebookos felköszöntős dolog engem marhára idegesít…
2017. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Trevor. ***** válasza:

Sajnos vagy nem sajnos, de a mai világban nehéz meglenni teljesen net nélkül. Elég csak a munka világára vagy a távolabb élő rokonokkal való kapcsolattartásra gondolni.


Persze túlzásba nem szabad vinni és ha a tanulás rovására megy nálad, akkor kevesebb időt tölteni közösségi oldalakkal.

2017. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Eleg ha a fecebook you-tube és ilyesmiket mellozod, vagy hanyagolod egy picit.

Az internet az kell....:)

2017. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!