Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » H9gy lehet elérni ezen az...

H9gy lehet elérni ezen az oldalon, hogy egy kérdésre sok válasz jöjjön?

Figyelt kérdés
Láttam az előbb egy kérdést amire 33 válasz jött, nekem meg max jön 10 válasz a kérdéseimre.

2017. aug. 23. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs semm szabály. A kérdésed sem világos, mert ha te a mennyiséget helyezed előtérbe, az már régen rossz.
2017. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség a lényeg, hanem a minőség. :-D
2017. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 válaszban teljes körű megoldást kapsz a kérdésedre, miért kellene telenyomni felesleges kommentekkel? Vagy ez is már a kivagyiság mértékegysége, hogy akinek több válasza van az menőbb? Amíg te a 33 válaszról álmodozol jó ha tudod hogy vannak több ezer válaszos kérdések is, úgyhogy felesleges ezekkel "harcba" szállni (és úgyis törölni fogják ha tele van spamelve/floodolva).
2017. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd pl. azt, hogy az iOS vagy az Android a jobb. Kapsz választ gazdagon. :-)
2017. aug. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a célom, hogy harcba szálljak és egy tök random kérdést kiirjak csak azert h sok valasz legyen. Hanem az, hogy egy kérdésre, ami tényleg érdekel és kellenének a válaszok, oda sok válasz jöjjön. Nem fogom kiírni h az Android Vs IOS
2017. aug. 23. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek a sok válasz, ha már az első is válasz a kérdésedre ?
2017. aug. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!