Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miből élnek az ilyen mai...

Miből élnek az ilyen mai magyar internet celebek? Ilyen jól fizet a youtube?

Figyelt kérdés

ezekre a tinikre gondolok


szponzor pénzekbők?



2017. okt. 1. 13:24
 1/8 A kérdező kommentje:
pl szalay ricsi meg a többi
2017. okt. 1. 13:25
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Apu-anyu fizet ilyen jól. :)
2017. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy ki ez a Szalay Ricsi de legtöbbjük már alapból jó anyagi háttérrel rendelkezik. Erre rájön még az esetleges szponzor pénz amit kapnak 1-1 cég megkeresésére, mivel elég nagy követő táboruk van (bár többségüknek nincs önálló jövedelme, így nem feltéten potenciális vásárló).
2017. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni néhány magyar youtube videós tevékenységét, de egyikről se mondanám el, hogy mennyire jól él belőle, pedig elég népszerűeket nézek és gyakorlatilag az összesnek van civil foglalkozása mellette. Ezt a Szalay Ricsit nem ismerem, ezért rákerestem. Viszont nem világos számomra, hogy ő mitől élne jól? Semmi erre utalót nem láttam a videókban. Vagy te konkrétan mire gondoltál, Kérdező? Az is lehet egy másik Szalay Ricsit találtam meg. :)
2017. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Youtubol nem lehet megélni max buta akki küldi a cucokat nekkik.Ott a Herby kidobták és az anyának medencéje van nagyon szegények lehetnek .Csak vannak könyen befojásalható emberek akkik elhiszik.Istinek kocsija van ha megdolgozot volna érte akkor nem lenne kövér apa,anya pénzeli.Meg elég ha 10000 csak 1 küld hogy, beolvasák a nevét tartalmat már rég nem csinálnak.
2017. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, te papíron is retardált vagy, vagy csak a neten tűnsz annak?
2017. okt. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj ez az askfm celeb ugye? :DDDDDD

Egybk ezer féle bevétel forrás van. Ugye első a YouTube reklám. Utánna céges szponzor és ezek után van a konkrét adományok, donét, patreon, twichen az 5 dolláros sub stb

Ha valakinek van pár ezer elhivatott nézője aki adományozni is hajlandó akkor az nagyon sok pénz.

Thevr: 1500+ fizetős feliratkozás van nekik twichen. Ugye az 1500+ szorozva 3$. Az bőven havi 1 millió forint felett van és ebben nincs benne a donét, a szponzorok. Stb

Szóval ha pár ezer embert meg tudsz fogni annyira, hogy 1$ al támogassanak akkor már 0-24 ben tudsz ezzel foglalkozni.

2017. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De azt is nézétek mennyi időt tölt vele meg a felszerelést is sima munkával többet lehet keresni.Most persze idővel valamelyik gazdag néző biztos küld majd valamit de ez csak annak lenne jó aki nem dolgozik.Arról nem is beszélve hogy, ismertek lesztek ami nagy hátrány mert a társadalom 40 % lehet nem fogja bírni a videóitokat.Én most az összes nagy videós közöl ha 2 nem röhögnék ki az utcán ha meglátnám.De nekik jóval lassabban is nő a nézettségük mert nem csinálnak hülyeségeket mint a nagy celebek meg nem égetik le magukat.
2017. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!