Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Arra az elhatározásra jutottam, hogy "butatelefonra" váltok. Nem szoktam túlságosan sokat nyomni a telefonomat, de mégis úgy érzem, hogy nem kéne ennyit, mivel csinálhatnék én helyett jobb dolgokat is napközben. Ezért gondoltam, hogy jobb lesz nekem, ha visszatérek a hagyományos telefonhoz. Lehet mondani, hogy akkor tegyem le a telefonom ha túl sokat nyomom, de a csábítás ott van, hogy mindenfélét le lehet tölteni. Csináltam már azt is, hogy letöröltem az időrabló alkalmazásokat, de mindig ott lyukadtam ki, hogy visszakerültek rá.

Viszont azért az osztálytársaimmal, meg persze a barátommal szeretném tartani a kapcsolatot esténként, de nem úgy, hogy havonta ki kelljen fizetni a horribilis számlát.

Van erre valami megoldás? :s

Ja és a családnak egy számítógépe van, nem előttük akarok a barátnőimmel és a barátommal beszélni

2017. nov. 26. 22:05  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a legjobb megoldas egy eloadas hangjanak rogzitesere?
Ha melegszik a telefontöltőm, akkor mi a legjobb megoldás?
Külföldön internet a telefonon? Hogyan? Melyik a legjobb megoldás?
Helo mindenki! Olyan gondom lenne hogy radiot szeretnek halgatni a kovetkezo felallasban galaxy i9000 S Advance + egy sztereo bluthoot headset. Melyik megoldas a legjobb szerintetek?
Mi a legjobb megoldás arra, hogy wifin keresztül nézhessem mobilról/táblagépről a pc-n tárolt képeim?
Eladóvá akarom tenni Sony Ericcson Xperia X10 mini pro telefonom! Mi lenne a legjobb megoldás?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!