Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Arra az elhatározásra jutottam, hogy "butatelefonra" váltok. Nem szoktam túlságosan sokat nyomni a telefonomat, de mégis úgy érzem, hogy nem kéne ennyit, mivel csinálhatnék én helyett jobb dolgokat is napközben. Ezért gondoltam, hogy jobb lesz nekem, ha visszatérek a hagyományos telefonhoz. Lehet mondani, hogy akkor tegyem le a telefonom ha túl sokat nyomom, de a csábítás ott van, hogy mindenfélét le lehet tölteni. Csináltam már azt is, hogy letöröltem az időrabló alkalmazásokat, de mindig ott lyukadtam ki, hogy visszakerültek rá.

Viszont azért az osztálytársaimmal, meg persze a barátommal szeretném tartani a kapcsolatot esténként, de nem úgy, hogy havonta ki kelljen fizetni a horribilis számlát.

Van erre valami megoldás? :s

Ja és a családnak egy számítógépe van, nem előttük akarok a barátnőimmel és a barátommal beszélni


2017. nov. 26. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!