Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telóm a vízbe....

Beleejtettem a telóm a vízbe. Hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés
Mint irtam beleejtettem a telóm a vízbe és szétszedtem hagytam száradni aztán később arra lettem figxelmes hogy az első és a hátsó kamerám is párás a hátsón vízcseppek is vannak és amikor bele megyek a kamerába feketeséget ad ki és azt mondja hogy a kamera leállt. Ezt hogy tudnám megjavítani? És ha kimegy belőle a pára elfog indulni a kamera?
2017. dec. 1. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így (kétszer is) S@msung g@laxy mini kettővel (#márkamegjelölés), ami egy igencsak régi telefon, és egy pár nap rendes szárítás rendbe hozta. Ha viszont tényleg elromlott, akkor nem tudod megjavítani (főleg, ha újabb a készülék), mivel ezeket szándékosan elavulásra tervezik. De a lényeg, hogy ha szárítás után [nem tíz perc ;)] sem működik, én nem remélnék tőle túl sokat.
2017. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A jóslás az Ezotéria kategóriába tartozik.

Vagy müködni fog, vagy nem.

2017. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vicc. Erre senki nem tud válaszolni. Vagy fog, vagy nem.
2017. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98 % hogy ha tovább kapcsolgatod vizesen, akkor ajtótámasz lesz belőle.
2017. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Sehogy. Ha teljesen kiszáradt, akkor ha egyéb gond nem történtb akkor működni fog. Esetleg szétszedheted és átmoshatod izopropilalkohollal vagy elviheted a szervizbe.

De ha víz került egy mobiltelefon belsejébe, akkor onnantól senki nem tudja garantálni azt, hogy nem károsodott...

2017. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar most nem latszik rajta semmi de ha a kameraba akarok menni azt irja ki hogy nem lehet kapcsolodni a kamerahoz
2017. dec. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!