Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lett vásárolva egy készülék a...

Lett vásárolva egy készülék a vodafoneban, havi díjas meg. Szeretném eladni, de a havi díjat továbbra is én fizetném. A garancia így hogy megoldahto?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 08:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne értetlenkedj már! Mi az, hogy nem kaptál garancialevelet?

Nézz át minden papírt! Lehet, hogy elég a számla is a garancia érvényesítésére.

Kit érdekel, hogy kinek a nevén van? Elviszi/elküldi a kijelölt szervizbe, és ennyi. Senki nem fog személyit kérni senkitől.

2017. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ne érthetetlenedjek... Nem kaptam meg a papirt. Be telefonáltam. Ki kell kerni. Névre szóló más nem intézheti el. Jelszót is kérnek....
2017. dec. 13. 13:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Én totál idióta vagyok. Boltban dolgozom, s intézünk garanciális ügyeket is.

Még soha nem kértünk jelszót. Még soha nem kértünk semmiféle személyes papírt.

Csak garanciajegyet és számlát. Félek, most ki fognak rúgni.

2017. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt mondod, semmi közünk a dolgaidhoz. Akkor most mivan? Minek úrjunk neked bármit is?

Annyira rossz a helyesírásod, annyira bután fogalmazol, hogy fáj olvasni is.

Mindenféle zűrös dolgokkal jössz elő. Olyanokkal amik voltak, s amik lesznek.

Mi az, hogy nem kaptál papírt? Hogyhogy? Ma, ha legálisan vásárolsz előfizetést készülékkel vagy anélkül, kismillió papírt kell hozzá intézni.

Nincs se nyugtád, se számlád, s semmi egyéb? Képtelenség.

És eladni is zűrösen akarod. Ha a készülék előfizetéshez tartozik, el sem adhatod.

Tudod mit! Old meg egyedül! Hülyéken nem lehet segíteni.

2017. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!