Az iOS11 egy átok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. dec. 16. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
... :)
2017. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vagyok iOS párti, sem ellenző, sose volt ilyenem, nem is érdekel.

De, az írjon csak, aki még soha nem bäszott el semmit és nem is fog.

Én nem azért írok, sajnos én is tudok hibázni. Ez annak az eredménye, hogy amikor csinálsz valamit előre nem tudod hogy az a végén sz@r lesz, mert különben nem úgy csinálnád alapból és nem lenne sz@r.

2017. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Nem átok.

Nem ilyen balfékeket kell nézegetni a neten.


SOHA nem frissítünk OTA. Semmilyen rendszert!

Töltsd le, gyaluld le a gépet, tedd fel rendesen. Nem lesz semmilyen baja.

Mindenre igaz, legyen az IOS, Android, Bada, Windows, Blackberry, stb.

2017. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pár nap múlva jön a részletest videó, na akkor meglássuk mi a baj az iOS-el.

Egyelőre az van hogy valoszínüleg az iOS11 indítja el az Apple bukását.

2017. dec. 17. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Nyilván el fog bukni a világ harmadik legnagyobb nagyvállalata egy frissítésen.

Ezt a magad jósoltad vagy a félkegyelmű Nostradamus is segített?

2017. dec. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem azonnal de ha így leviszik a minőséget a Dodzsí/Cubót/Gufón alá akkor egy idő után az eladások is fognak csökkenni, nincs profit ki kell rúgni pár embert a szupportosoktól, akkor meg cdökken a minőség még jobban, és lassan beüt a crack mint a lavina.
2017. dec. 17. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jó? Én is frissítettem, és igaza van annak a válaszolónak, aki szerint nem szabad OTA frissítést feltenni. Én is úgy frissítettem, nagyon szar lett, majd frissítettem iTunes-on keresztül (újra), majd beállítottam új iPhone-ként, és így elég elfogadható lett. Most az iOS beta 11.2.5 van fent, és elég elfogadható. Persze nem lett olyan, mint a 10.3.3 volt, de már jó úton haladnak afelé. (iPhone 5S)
2017. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A gáz az hogy, mint az emberkék 99%-a, én is a telón frissítek mert akkor megmarad minden. El tudjátok képzelni mekkora balhé minden frissítésnél feltenni mint új teló?
2017. dec. 18. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem arra gondoltam, hogy minden frissítésként. De mondjuk egy iOS 10 to iOS 11-nél érdemes. Próbáld meg te is. Ha nem tudod hogyan kell teljes restore-t csinálni, írj rám, majd segítek ;) A képeket mentsd fel felhőbe :D
2017. dec. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Muszály lesz kipróbáljam.
2017. dec. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!