Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi MI A1 vagy Iphone 6s?

Xiaomi MI A1 vagy Iphone 6s?

Figyelt kérdés
Melyik készülék lenne a jobb választás és miért?

2017. dec. 17. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
mind1. mindkettő jó. te döntésed, hogy android vagy ios kell.
2017. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érdemben melyik lenne a jobb?
2017. dec. 17. 23:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mondom, ugyanaz. most ha véleményt akarsz, akkor én mivel iOS-t használok, ezért azt ajánlom, van a családban android, én útálom. na de ez téged nem visz közelebb a megoldáshoz.


itt akárki akármit fog írni, abból nem fogsz tudni racionálisan dönteni, csak egy hitvita lesz belőle.


igazából rengeteg iOS vs. android téma van szerte a neten, meg itt az oldalon is, ahol nagyjából össze vannak gyűjtve a rendszerek előnyei és hátrányai. onnantól csak te tudod eldönteni, hogy ezek közül melyek a fontosabbak számodra.


valaki például a zene kérdés miatt irtózik az iOS-től. én meg előfizettem Apple Music-ra, korlátlanul töltöm le a nekem tetsző zenéket, jár hozzá iCloud zenekönyvtár, így az sz. gépemen az iTunes-ban szereplő összes zeneszámom tárolódik az iCloudba, tehát én már a gépre se kell, hogy dugjam, ha zenét szeretnék rátenni. egyáltalán nem nyűg, de valakinek meg igen, meg ő nem szeretne semmiért sem fizetni, tehát neki egyből minden ingyen kell és csak egy kattintással rámásolni.

2017. dec. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés relatív. Én a Xiaomit ajánlom. Android párti vagyok.
2017. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Én a Xiaomi-t venném. Nem a rendszer, vagy az ár miatt, hanem azért, mert 6s-t újonnan nem találsz, és mégiscsak egy többéves készülék. De ez csak az én meglátásom, nem szent írás.
2017. dec. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 6Snek jobb a kamerája, de ennyiben kb ki is merül.
2017. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazat adok neki
2017. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Attól függ... Én IOS párti vagyok. Én is iPhone-t használok, már több mint 1 éve, és imádom! Kezdetben Androidos mobilom volt de a folyamatos lefagyások és lassúság miatt megutáltam.

Ha az iPhone-ba be tudsz fektetni pénzügyileg akkor mindenképp vedd meg! Viszont ha nem szeretnél sokat költeni rá, inkább válaszd a Xiaomi-t, vagy valami más Androidos készüléket.

2017. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!