Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez szerinted jó telefon?...

Ez szerinted jó telefon? Ennyi pénzért megéri?

Figyelt kérdés
megmondom öszintén nekem nagyon tetszik csak kicsit lehetne olcsobb. érdemes várni hátha olcsobb lesz??

2018. jan. 7. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. jan. 7. 21:38
 2/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi telefon tulajdonosa vagyok ezért ajánlom ezt jobban megéri:

[link]

[link]

2018. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de amit én linkeltem az erösebb telo, a tiednek a kamerái gyengébbek, mellesleg a lenovonak van tekintélye a xiaominak vagy mi ez ennek meg nincs.
2018. jan. 7. 21:50
 4/7 A kérdező kommentje:
most mindenki ezt a xiaomit veszi de ez egy kinai neve sincs telefon.
2018. jan. 7. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért az?

Pont hogy a telefon piacon a Lenovo egy nagy 0 már egy ideje, nem megy nekik.

A Moto-t sem tudják normálisan elhelyezni, a ZUK-t kitették ami versenyképes lehetett volna.

Xiaomi pedig már jó ideje ott van a TOP 5-ben, megérdemelten.

Mert nagyon jó minőséget és ár/érték arányt képviselnek.Olvass utána amúgy.

Személyes tapasztalatom nekem is van pl. a Redmi 4X-ről, nagyon prémium telo, de még a Redmi 4A is az.

Szóval semmi gondjuk nincs.

Amúgy a Xiaomi 2012 óta gyárt Androidos telefont, szóval nem most kezdték.

De ilyen alapon a HTC-n, a Samsung-n és, Apple-n és a ZTE-n kívül mindenki új a piacon vagy eladta a nevét.

2018. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de amit én linkeltem az erösebb telo"


Tévedsz.

A Lenovoban a 8 magos Snapdragon 430-as processzor 1.4 GHz-re képes, míg a Xiaomi Redmi Note 4-ben lévő szintén 8 magos Snapdragon 625 pedig 2 GHz-en.

Amúgy ha a Lenovot választod hiába vársz arra hogy lejjebb megy az ára mert már több mint egy éve a piacon van.

2018. jan. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen ahogy az elöttem lévő válaszolók is mondták a Xiaomi telefonokat amiket belinkeltem jobbak,gyorsabbak,és újabbak(2017).

A másik pedig az , hogy attól hogy a lenovónak 16MP a hátsó kamerája attól nem lesz a kép se jobb.

Pld az Iphoneok közül egyiknek se nagyobb a kamerája mint 12MP-el szóval ne ezen akadj fönn.

Nem azt mondom, hogy olyan a kamerája mint egy Samsung Galaxy s8 vagy Iphone,7,8,x-nek mivel az már más kategória.

Ennél jobb telefont nem kapsz a pénzedért.

De ha neked az a telefon kell amit belinkeltél akkor arra várhatsz hogy lejjeb mennyen az ára mivel az 2016-os.

Hamarosan egyik bolt se fogja forgalmazni azt.

2018. jan. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!