Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ÉRZÉS az Iphone?

Milyen ÉRZÉS az Iphone?

Figyelt kérdés
Bátyámmal beszéltük, hogy az "ájfón" szinte minden híroldalon visszaköszön, még pl. a politikai hírekben is kihangsúlyozzák, hogy a "migránsok ájfónnal jönnek", meg az oktatás kapcsán, hogy "a gyerekek nem tanulnak, csak az ájfónon lógnak". Én nagyon ritkán telefonálok és egy régi sonym van. De érdekelne, milyen ÉRZÉS ez az "ájfón-érzés". Ha vennék egy ilyet, akár egy régi modellt, miben lenne más az életem?

2018. jan. 9. 17:24
1 2
 1/11 Szirty ***** válasza:
50%

Milyen érzés? A víz kiver tőle!

Elsősorban amiatt a miliő miatt amit köré építettek a sznobok.


Normál körülmények között az életed te határozod meg nem az amit birtokolsz...

2018. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%
Sokban
2018. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Az egyszerű rendszert (IOS)-t a buta amcsiknak tálalták ki.
2018. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, még nem volt bennem.
2018. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Milyen érzés? Olyan, mint bármilyen más flagship teló, vagy értékes tárgy birtoklása.

Aztán vannak, akik többnek akarnak tűnni, mint ameddig a takaró ér. De te is kerülhetsz még ebbe a helyzetbe, csak nem telóval, hanem mondjuk egy néphülyítős kocsival.

2018. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Olyan érzés mintha tizenéves tinédzser lennél, meg migráns. Azok közé fogsz tartozni, küldözgethetsz pucsitós képeket.

Nekem van a rokonságban egy komoly embernek is ilyen , de sosem mutogatja. Kb 3 hónap múlva vettük észre hogy iPhone-ja van.

Én meg mondom hogy akik röhögnek, vihorásznak az utcán meg szelfiznek, hogy ha azok közé kellene tartoznom.

Nem kevésbé ha a migránsok közé sorolnának.

2018. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
* szégyellném akkor magam.
2018. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Semmiben nem lenne más. 7 év android használat után lett egy iPhone-om és semmiben nem érzem jobbnak vagy rosszabbnak magam tőle. Ez is csak egy használati eszköz mint a többi. Csak nagy körülötte a hype.

Pár nap használat után megértem azt is aki szereti, meg azt is aki nem szereti az iPhone-okat. Vannak benne jó dolgok és vannak benne nem jó dolgok. Mint minden más eszközben. Azt viszont nem értem, hogy sokan miért imádják fanatikusan az almás cuccokat (mint ahogy a fanatikus android felhasználokat sem), miért képesek naphosszat sorban állni egy rohadt telefonért és még szerintem lehetne sorolni.

Mindenesetre a kötvetkező telefonom épp ugyan akkora eséllyel lehet egy újabb iphone, mint amekkora eséllyel lehet majd egy akármilyen androidos telefon is.

2018. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
34%

Nekem is iPhone-om van, mégsem érzem át az egészet.

Kézhez áll mindegyik (kicsi kezem van, kb 13 centi hosszú és az 5s tényleg teljesen passzolt. Viszont a 6 és a 7 sem volt “lebbencs”)

Ahogy már fent írták (“buta amcsiknak egyszerű rendszer”), tényleg egyszerű, letisztult rendszere van (nem úgy, mint az androidoknál. Milliónyi telefonon fut az az operációs rendszer és nem biztos, hogy száz százalékosan tökéletesen viszi a telefon. ((Ennek ellenére terveztem Xiaomit venni))).

Ha nem is olcsó, én egyik almámnál sem gondoltam, hogy abszolúte nem érte megvenni. Egyszer sem vittem őket szervizbe, nem kellett tartozékot cserélni. Szóval minőségi.

De igen, sokan hiszik azt, hogy ettől lesznek valakik, mert ott van az alma a telefonján. Ugyanígy van minden más márkás cuccnál. De az emberek a kezdetektől fogva próbáltak menőzni, villogni, tenni a fejüket.

2018. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem leginkább semmilyen.


Mégpedig azért, mert ha valakinek egy jó telefonja van, az hozzászokik hogy jó, és csak egy használati tárgy lesz neki. Nekem például világ életemben gyenge, olcsó, használt telefonjaim voltak. Mindig jobbról álmodtam, meg egyedi rendszereket telepítettem, teszteket, egyebeket néztem.


Most 1 éve Oneplus 3T-m van. És mióta megvan azóta nem "különleges" egy jó telefon. Egyszerűen használom. Igazából ugyanez lehet jó egy iPhone-ban is. Nem kell szarakodni vele, csak előveszed és működik.

2018. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!