Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek meg?

Jeszka kérdése:

Ti melyik telefont vennétek meg?

Figyelt kérdés

Huawei p10

Samsung Galaxy S8

Sony Xperia Xz1


Egyszerűen nem tudok dontrni és részletre venném meg. Nem szeretnék egy olyan telót fizetni egy évig amivel nem vagyok megelégedve kellőképpen.

Nektek mi a véleményetek melyik legyen?



2018. jan. 9. 22:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
74%

Én a samsungot semmiképpen sem venném meg. De lehet lesz aki megcáfol. Pár ismerősöm vett S8-at és mind csak szidják, meg szervizbe hordják.

Barátnőmnek P10 van, nagyon meg van elégedve vele, én is kézbe vettem párszor és igazság szerint nem tudok róla rosszat mondani.

Egy barátomnak pedig XZ1 van és ő is meg van vele elégedve.


Én a Sonyt választanám, azért mert az vízálló is és jobb a kamerája mint a p10-nek.

2018. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Melyik legyen?"

Az, amelyik a te igényeidnek legjobban megfelel.


Keresnék egy olyan oldalt, ahol mindhármat ki lehet jelölni összehasonlításra.

Majd elgondolkodnék azon, hogy mire is használnám (telefonáláson kívül, mert ugye azt mindegyik tud/képes) a készüléket. Ehhez milyen adottságokkal kéne rendelkeznie?

Pl. aktív használat, akkuidő, tárhely, fényképező, felbontás,és a többi apróság.

2018. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen p10. Számomra tökéletes. Nekem is ilyen van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak ajánlani tudom.
2018. jan. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mind a három telefon tudásban ott van amire nekem szükségem van. Ezért nehéz választani
2018. jan. 10. 07:15
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Csak Samsungot ne vegyél. Itt nézd meg a telefonoknál , 10 kérdésből 4-5 a Samsungról panaszkodik.
2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Személy szerint az XZ1-t.

Az S8-t nem venném meg a széria hibái miatt(fókuszprobléma)illetve az AMOLED panel még mindig beég.

A P10-ben elég gyenge a grafikus mag, az EMUI-nak a memóriakezelését nem szeretem illetve tele van pakolva egy csomó felesleges app-al.

Így marad az XZ1, ami elég jól van optimalizálva, elég erős, a kamerája manuális kellően jó és nincs szériahibája.

2018. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Egész életemben mindig samsung telefonom volt és soha nem volt szervízben egyik sem, és a panel sem ég be :D Nem tudom mi ez a nagy anti samsung gyülekezet itt, de akkor megsúgom hogy az S8 a most létező okostelefonok közül a legjobb, a leggyorsabb és a legerősebb...természetesen a Note8 mellett :) Ne hallgass rájuk Sony telefont meg úgy ahogy van felejtsd el, ipari hulladék
2018. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

#7.Ehhez nekem van 1-2 hozzászólni valóm....

"és a panel sem ég be "

Oled természeténél fogva ilyen, nem lehet vele mit csinálni.

"legjobb"

Van DEX, kb. ennyi a plussz a többihez képest, akinek normálisan optimalizált szoftver kell mindenféle szar nélkül annak már ki is esik.

Nincs legjobb telefon!!!

"leggyorsabb"

A Pixel 2,Nokia 8, O+5T,U11+ simán körberöhögi.Szóval olyan dolgot ne állíts ami valótlan, hiába vagy bármennyire is elvakult.

"legerősebb"

Az az XZ1 Compack, ha nem hiszed el akkor képzelj el egy HD felbontáson működő csúcs SoC-t,nagyon erős és nincs is ellenfele.

"Ne hallgass rájuk Sony telefont meg úgy ahogy van felejtsd el, ipari hulladék"

De szerintem ezt a gondolkodásmódot, volt egy SP-d és már pedig az egész szar úgy ahogy van...

Gratulálok hozzá, ezzel az egész hozzászólásod értelmét vesztette.

2018. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőmnek volt, 2 naponta túlmelegedett, lefagyott, újraindult... élmény volt <3 Egyébként meg jöhetsz itt a sok csúcsmobillal, de el kell ismerned hogy jelenleg az S8 az a telefon, ami verhetetlen mind kamerailag (szerintem) és ha már volt a kezedben akkor azt is tudod hogy a kijelzője is egy élmény. Soha nem láttam még ilyen szép élénk színeket és ilyen letisztult telefont. Jó-jó, egy kicsit túloztam, de nekem például a 6 db samsung telefonom közül egyiknek se volt semmi beégés meg lefagyás meg ilyenek...És szerintem abban egyet kell hogy érts velem, hogy a felsorolt telefonok közül az S8 a "legjobb"
2018. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jah és még annyi, hogy teljesítmény ide vagy oda, akkor is (szerintem) a felhasználói élmény az s8-nál a legjobb, de persze ez mindenkinek egyedi.
2018. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!