Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek meg?

Jeszka kérdése:

Ti melyik telefont vennétek meg?

Figyelt kérdés

Huawei p10

Samsung Galaxy S8

Sony Xperia Xz1


Egyszerűen nem tudok dontrni és részletre venném meg. Nem szeretnék egy olyan telót fizetni egy évig amivel nem vagyok megelégedve kellőképpen.

Nektek mi a véleményetek melyik legyen?



2018. jan. 9. 22:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%

"Barátnőmnek volt, 2 naponta túlmelegedett, lefagyott, újraindult"

Ezt mondtam, egy termék alapján ne általánosíts mert a legnagyobb emberi hülyeség ami létezik...

"csúcsmobillal, de el kell ismerned hogy jelenleg az S8 az a telefon, ami verhetetlen mind kamerailag (szerintem) és ha már volt a kezedben akkor azt is tudod hogy a kijelzője is egy élmény"

Használtam, én nem preferálom a túlélesített képeket, inkább legyenek kicsit mosottabbak de természetesebbek a képek szóval én a Pixel 2-t sokkal jobbnak tartom.

U11-nek is van olyan jó kijelzője, LCD3 is van már közel olyan jó.

" Jah és még annyi, hogy teljesítmény ide vagy oda, akkor is (szerintem) a felhasználói élmény az s8-nál a legjobb, de persze ez mindenkinek egyedi."

Én pl. nem szeretem ha minden szarral és felesleges featurekkel tele van rakva.

Szóval írtam ellenpéldákat, most várom tőled az objektív véleményt.

Mert úgy látom más csúcstelot nem igen fogtál...

2018. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké... vegyük példának az S8-at, mi számít neked felesleges szarnak rajta? És mi a felesleges feature? Egyébként elismerem hogy a Pixel 2 eléggé odavág, főleg mivel a hardver és a szoftver is google ugye, ezért az kapja meg először a legfrissebb androidot... De még mindig arról a 3 telefonról beszélünk és ha jól látom a Pixel 2 nincs a felsorolásban.
2018. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ahol a kérdező helyileg van, biztos, hogy mobilszaküzletek is találhatóak. A legtöbb helyen van lehetőség a telefonokat kipróbálni.


El kell dönteni, hogy a telefonodnak mit kell tudnia, mi lesz/mik lesznek a fő használati funkciója/funkciók.


Be kell menni, megfogni a telefont, próbálni, képet csinálni... azért bemutató darabok.


Utána egyszerű a döntés: azt válaszd, amelyik jobban megtetszett neked....és pénztárcádnak :-)


Ilyen oldalakon azért nem szerencsés telefonvásárlási témákban tanácsot kérni, mert mindenkinek van olyan telefonja, amelyet jobban kedvel a többinél ( Nem telefonkultuszra gondolok, csak szimpátiára az adott telefonnál). Természetes, hogy azt fogja a legtöbb esetben ajánlani, nem a felsoroltakból (hacsak pont nem azokból van a kedvenc teló).


Amennyiben itt rá tudnak beszélni egy telefonra, megveszed, majd kiderül: hogy nem vált be, mert Pl.: dupla kamerásat akartál, vagy elfelejtik mondani a rosszul optimalizált rendszerből adódó akku problémát... ki lesz a hibás?


Alapban mindhárom telefonnak megvannak az előnyei-hátrányai. Véleményeket kell olvasni, hogy milyen tapasztalatokat írnak a típusokról, majd menni, és élőben is kipróbálni. Amelyik jobban tetszik, azt vedd meg.


Mindegyik teló volt már a kezemben, használtam, próbálgattam öket. Mindegyik kellemes használati élményt nyújtott.


Nekem nincs szükségem extra éles képre, oriási tárhelyre, full hd képernyőre...vagy tipusfüggö extraságokra, mert a telefont telefonálásra, és egy kis kikapcsolódásra használom, nem panoráma fotózásra, lassított felvételek készítésére, nem "önvédelmi sokkolásra"= "nekem jobb van :-)"....

Válogass, nézegess, informálódj... Ha rám hallgatsz, Huawei...


" A rejtett hibákból, hiányosságokból eredő csalódottság orvoslásáért konzultáljon gyógyszerészével vagy/és kedvenc kocsmájának pultosával"


Ui.: Volt már alcatelem,huawei-m,lenovo-m, Lg-m, Nokiám, Sony-m, Samsung-om, Vodafone-m, UMI-m, Denver-em, iphone-m... sok-sok küyüm. Tapasztalatom már elég sok van telefon/tablet/pc/laptop terén.

2018. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Voltam bent a Telenornál az összes többi ki volt állítva a sony-k közül is... Csak a XZ1 nem :D Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok. Most nekem jelenleg egy 2013-as Xperia Z-m van. Így most nekem nagy váltás lesz. Mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok. Nem hibáztatok senkit se. Érdekelnek az Érveitek! Senkit nem fogok hibáztatni.


Köszi az eddigi válaszokat! :)

2018. jan. 12. 21:23
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a sonyt ajánlom, Sony telefonom van semmi bajom vele, illetve van Samsung is, elég drága volt 3 éve, tönkre ment a bekapcs gond, a jack aljzat, össze vissza akad és fagy, de a szuper amoled kijelzo még nem fagyott be szerencsére
2018. jan. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!