Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a telefonomat a...

Beleejtettem a telefonomat a vízbe! Segítség?

Figyelt kérdés
Huawei telóm van és sikeresen beleejtettem a vízbe. Rögtön kivettem, viszont az aksit nem lehetett kivenni belőle, a hátlap nem leszedhető. A SIM- és az SD kártyát kivettem. A kérdésem az lenne, hogy a telefonon (ami most egy tál rizsben van) levő képeket le tudom-e menteni? Valahogy megoldható?

2018. jan. 17. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

ha szerencséd van akkor le fogod tudni menteni, de erre van a google felhője, hogy szinkronizálj MINDENT, pontosan ilyen esetekre. Mert a telefon meg lehet venni újra, a képeket nem.


Új telónál meg a felhőből leszinkronizálja a telefon a képeid, névjegyek stb.


Más nem fér hozzá a felhőben.



Ha az alaplap nem ment tönkre, akkor menthető, léneg, hogy be tudd kapcsolni és PC felismerje, de ezt csak akkor tudod meg ha kiszáradt.


Só is vizet köt meg, akár sóba is rakhatod. Szerintem legalább is.

2018. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A képek nem a kártyán vannak?
2018. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!