Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja van a samsung Galaxy...

Mi baja van a samsung Galaxy S6-omnak?

Figyelt kérdés
Feldugtam töltőre de valahogy nem töltődik. Többet is megpróbáltam de egyikkel sem működik. Maga a töltő nem rossz mivel a telefon kijelzni hogy töltés alatt áll de lassan 3 órája fennt van és egy százalékot sem jelez. Próbáltam bekapcsolni nem sikerült. Nemrég kaptam. Egy hónapja sincs meg.

2018. jan. 26. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha garis vidd vissza. Ha nem, nos az drága lessz.

Valószínűleg az aksi döglött meg.

2018. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg az aksi döglött meg."

Vagy a töltésvezérlő. Ha az akku elpusztul, nem jelez töltést többnyire.

Ha van egy ugyanilyen másik akku próbáld ki azzal, pl. egy ismerős készülékéből, ami fel van töltve..

2018. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

#2 Láttál már S6-ot vagy bármilyen mai okostelefont?


Ezeknek már nem könnyen leszedhető a hátlapja, hogy lehessen cserélgetni az akksit. Sajnos... :)


Szerviz gyanús...

2018. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

probáld meg resetelni, hátha...

kicsi az esélye, de egy próbát megér...

2018. jan. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: viszont abban igaza van, hogy a töltésvezérlő hibásodhatott meg, ennek a legnagyobb az esélye.
2018. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!