Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4x garancia?...

Xiaomi Redmi 4x garancia? Most készülök vásárolni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
A legolcsóbb ajánlat 2 év gyári garanciát ad (egyedüliként) de a bolt vásárlói véleményekben csak 3*-os. A legtöbb ajánlat 1 évre szól, de találtam +1 év kiterjesztett teljeskörű garanciát is 3000 Ft fejében.

2018. jan. 27. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó, vedd meg.
2018. jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Ne vegyél ilyen kínai márkájú telefont! Az ára ugyan igen csábító, de fagy össze vissza! Ismerősömnek 2 hónapja van meg, már másodszorra van szervízben. Először "meghalt" az akkumulátor, most pedig elromlott a hangszórója. Soha többet nem vesz ilyen kínai telefont! Nekem is volt Huawei P8 Lite az is kínai telefon. Nekem 5 hónap után meghalt, alaplaphiba. Soha többet ilyen kínai telefonokat! Ne vedd meg!!!
2018. jan. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Napok óta nézegetem a fórumokat, alig olvasok róla elégedetlen véleményt. Úgy döntöttem, hogy megveszem. Kérdésem már csak a garanciával kapcsolatos. Köszönöm a fenti véleményeket!
2018. jan. 27. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyed, ha ilyen önfejű vagy-. Az ember próbál neki segíteni, mert jót akar, hogy ne szenvedjen egy ilyen kínai hulladékkal, de ő akkor is megveszi! Hát akkor kívánom, hogy szenvedjél vele éveken át!
2018. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fotoszintézis ***** válasza:
86%

#2, #4

A tiéd csak egy vélemény. Az emberek 90%-a elégedett a telefonnal.

Nekem is Xiaomi van (redmi 4 prime) több mint egy éve. Ha nem nézzük a szoftveres támogatottságot 100%-osan elégedett vagyok vele, nincs vele semmi probléma és jól van összerakva.


Volt már a kezemben redmi 4X is. Az is jó telefonnak tűnik.

2018. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fotoszintézis ***** válasza:

Úgy tudom csak 1 év hivatalos garancia van rá.

Szerintem azt így értik: 12 hónap teljeskörű + 12 hónap szoftveres garancia


(Úgy mint ebben a boltban: [link]

2018. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 4x van. Az első 2 hónapban én is csak szenvedtem vele, bár nekem hardveres hibája nem volt, 'csak' fagyott össze-vissza. Utána legyáriztam, lefrissítettem az op. rendszert rajta, azóta hibátlanul teszi a dolgát, semmi gond nincs vele, pedig én aztán nem kímélem. Remélem nem is lesz még egy darabig :)
2018. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fotoszintézis ***** válasza:
100%
# 7 Ez érdekes. Lehet rossz helyről vetted? Mert vannak olyan kínai boltok akik belenyúlnak a rendszerbe. (ha nem tudtad frissíteni akkor ez történt)
2018. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8# Edigitalban vettem. Én se értettem, mi lehetett a baj az elején, de a frissítés óta kb. mintha nem is ugyanaz a telefon lenne. Érdekes, de örülök neki, hogy most nincs vele gond (ezerszer lekopogva) :)
2018. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen van.

Én az emagtól vettem, fél év alatt, eddig egyszer sem fagyott le, tökéletesen működik, pedig nem kímélem.

Mivel még nem volt baja, ezért a garanciával kapcsolatban nincs tapasztalatom, a papír szerint két év van rá.

De úgy tudom, hogy a román emagnál körülményes lehet a gariztatás.

Egyébként gyorsan megkaptam, normális európai töltővel, szóval nem volt semmi probléma vele.

2018. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!