Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ok nélkül végleg letiltott...

Siad the undead kérdése:

Ok nélkül végleg letiltott facebook profilt valami csoda folytán vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés
Már a 3. vagy 4. fb profilomat tiltották le, pedig semmit nem vétettem a szabályzat ellen. Hiába írok a facebooknak, semmit nem érek vele. Tud valaki segíteni? Idióták ne fárasszanak. Köszi.

2018. febr. 1. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Nyilván ok nélkül. :)

Remélem nem lehet.

2018. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
fura, hogy én fenn vagyok már vak 7 éve, de még egyszer sem tiltottak le :D
2018. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Na várjunk! A facebook adminjai letiltották a profilodat, és te arra vagy kíváncsi, hogy van-e rá mód, hogy őket megkerülve újra aktív legyen?!

És még te kéred, hogy idióták ne fárasszanak...

2018. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy saját névvel, és képpel vagy fent?! Mert ha nem, akkor lehet, hogy valaki jelentett, hogy nem az vagy, akinek kiadod magad.
2018. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Saját névvel vagyok, saját képpel, kb csak a messengert használom dumálásra és mégis tiltottak.
2018. febr. 1. 20:15
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Ok nélkül senkit nem tiltanak.

10 éve facebookozom tiltás nélkül.

2018. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
3 face fiókom van, működik mind minimum 2 éve. Ebből egy saját néven és saját képpel, a másik kettő kitalált személy (már 200 fölötti ismerőssel mindegyik fiókban) és soha még csak egy csoportból sem tiltottak ki. Valamit Te hibáztál/vétettél...
2018. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De mit? Nem trollkodtam, nem zaklattam senkit, fogalmam sincs mi lehet. Kb 10 éve volt meg a profilom, soha semmi gond nem volt.

A korábbi hozzászólásokra: nem megkerülni akarom az fb embereit, hanem pl írni vmi bossnak, hogy legalább indokolják meg...

2018. febr. 2. 06:22
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

cukorhegy.marko@gmail.com.


erre tudsz írni a bossnak.

2018. febr. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"A korábbi hozzászólásokra: nem megkerülni akarom az fb embereit, hanem pl írni vmi bossnak, hogy legalább indokolják meg"

Nincs ilyen, mert nem fog senki sem napi 100ezer üzenetet elolvasni a Föld különböző részeiről

2018. febr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!