Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a szüleimtől Iphone...

Megéri a szüleimtől Iphone X-et kérni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó alapján, amit megadtál (életkor, anyagi helyzet, mire kellene stb.), a válasz: mjeh.
2018. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Kérdés mire használnád.

Gondolom egy iPhone 7 is megfelelne de hát ez mennyivel menőbb...

2018. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tönkrevan nagyon a régi telefonom, 17 vagyok és mindenféle használom, fb, viber, képek, zene, internet, pdf sokat
2018. febr. 3. 22:32
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ezeket egy sima 30 ezres teló is tudja, de sebaj, azzal nem lehet menőzni, mint tudjuk.
2018. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Olyat nem is vennének, az emberiséget a fejlődés viszi előre
2018. febr. 3. 22:36
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

FB-re egy középkategóriás telo is ok, képek készítésére már egy olyan telefon kell ami jó szenzorral rendelkezik és jól van megírva hozzá a szoftver szóval legalább egy HTC 10(IMX377-ről én csak jókat tudok írni, HDR+-t is meg lehet oldani szóval a mai napig a legjobbak között van), zenére is megfelel minden középkategóriás telo ha pedig komolyabb igényeid vannak akkor elkér egy jó DAC amivel HTC 10 és LG V30 rendelkezik, de az XZ1-ről is egész jókat írnak ezen a téren.

Többire meg szintén egy középkategóriás telo.

De mivel nincsenek olyan nagy nagy igényeid(legalábbis gondolom)megfelelne egy Mi A1, Moto G5S Plus, ha minden áron IOS kell akkor iPhone 7.

2018. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Tekintve hogy ez neked 0Ft kiadással jár, k*rvára megéri.


"az emberiséget a fejlődés viszi előre"- Na igen, nem pedig a 17 éves elkényeztetett hülye gyerekek Iphone X-el.

2018. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát én ilyen telefonokról nem is hallottam de mindegy
2018. febr. 3. 22:45
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Kb ugyan az mint az Iphone8, ugyan akkor is jöttek ki. Csak ez tudja a fejedet emojivá változtatni kb. ezt az egyet tudom amiben más :D
2018. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És amiről nem hallottál az már szar is.

Az mondják régen rossz ha pl. a HTC-ről nem hallottál aminek köszönhetjük a mai Androidos telefonokat és néhány újítást is.

Az a baj hogy igazából fel sem méred az igényeid, mindjárt már egy 400K-s telo kell és azt hiszed hogy szükséged is van rá, különben csak a marketing vezérel és a presztízs.

De nem írok többet, mert oly felesleges.

2018. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!