Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nem szokott fájni a...

Nektek nem szokott fájni a szemetek a sok telózástól?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sötétben telefonozok vagy több órán keresztül megállás nélkül, akkor igen. Sőt ha tanulás után (mondjuk nulladikkal együtt 7-8 óra), akkor is. Egyébként nem
2018. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem
2018. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen fájt a szemem, mikor sok időt töltöttem nyáron a gép előtt. De azóta szinte alig fáj.

Ha keveset alszok, és sokat tanulok, és utána még elkezdek telefonozni, akkor annyira elkezd fájni a szemem. De magától a sok telózástól nem igazán szokott, max. ha nagyon fáradt vagyok még pluszba mellé.

2018. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Fájni nem szokott max kiég. Amikor feloldom mikor kora reggel felkelek. és belevilágít a képembe :D


De amúgy nem. 5.5" OLED

De az előző ugyan ekkora IPS panel sem okozott ilyet. A képfrissítési frekvencia szerintem okozhatja. ugyebár vibrál a kép.

2018. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!