Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Androidra váltani?

Érdemes Androidra váltani?

Figyelt kérdés

Nagyjából 7-8 éve használok IOS-t, de jelenleg egy idejétmúlt iPhone 5S-em van ezt kívánom lecserélni.Elgondolkodtam, hogy talán jobban megérné egy tavalyi Samsung Galaxy S8, mint egy 2016-os Iphone 7 esetleg 7 Plus.Egyedül az IOS az ami az iPhone felé húz, nagyon megszoktam. Ismerőseim a Huawei-t preferálják persze alacsonyabb árkategóriában.

Elsősorban olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik hasonló módon sokáig IOS-t használtak és onnan váltottak Droidra.



2018. febr. 15. 21:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Aki azt mondta hogy a Huawei-t ne mert kínai,az nem kicsit mond hülyeséget.A xiaomi is kínai és mégis a samsungnál nagyobb a világ piaci részesedése,és lefed minden árkategóriát!!Tudom,hisz több féle xiaomi típus van a rokonságban és rosszat még nem tpasztaltam magam se ahogy ők sem
2018. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10-es

Van androidos készülékem, egy tablet valami román foskupac. 4 mag, 1 gb ram persze régebbi Android mégis laggol, félreérzékel a Google féle "App Store" számomra sokkal rosszabb, mint az IOS-es tele van használhatatlan alkalmazásokkal.

Ujjnyi por áll rajta gyűlölöm használni be sem kapcsolom.

Ezért kételkedek annyira abban, hogy érdemes-e androidra váltanom. Nyilván máshogy működik a droid egy Samu S8-on vagy akár egy Honor 8-on. Munkatársamnak van Honor 8 nagyon ajánlja. Nagyon gondolkozok, mert az iPhone 7-et drágának tartom ahhoz képest amennyit tud. A Jack aljzatot nagyon hiányolom belőle számomra annak a telefonnak egy Samsung G S8-hoz képest 70-80 ezer az eszmei értéke..... Csak ugye az IOS. Alszok még a dologra párat :)

Mindenkinek köszi a hozzászólásokat

2018. febr. 16. 12:44
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem értem, hogy nem bírjátok akksival - bármelyik telefonnál. Én aztán tényleg sokat pofázok, korlátlan csomagom van, még is bírja a telefon három napig. Ja, hogy én leveszem a fényerőt, aktív az energiatakarékos mód, ha nem kell, wifi, mobilnet ki van kapcsolva (mert ugye ha pont a gép előtt ülök, minek menjen a telefonon is a net), helymeghatározást is csak akkor kapcsolom be, ha kell. Nem a akkukkal van itt a baj, hanem a felhasználói szokásokkal.
2018. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is honor 8 van, bátran ajánlom
2018. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Huawei-t nem ajánlom mert teljesen copy-ja az ios-nak. Ha samsungot veszel akkor mindenképp galaxy s sorozatot. Azt cáfolnám hogy a kamerája üti az iPhone-ét, ugyanis nem! Galaxy s6 edge és galaxy s7edget használtam, homályos képet csinál az előlapija. Igaz hogy egy a tudása szinte mivel ez a két márka a csúcstelefon. Szerintem ne cseréld le! Egy iphone az árát inkább megőrzi mint egy android, mivel a rendszer sokkal stabilabb és könnyű kezelni a felületet. Az androidnál sokkal több a hibalehetőség.
2018. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!