Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S8-at hogyan lehet a legjobban...

S8-at hogyan lehet a legjobban védeni?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet a legjobban az s8/8+at megvédeni.

Eddig egy nagyobb szilikon tokot és üvegfóliát használtam (az eddigi telefonodon) és így sose történt semmi a telefonnal. Viszont azt olvastam, hogy ezen a telefonon ez a kettő nem működik egyszerre.

Láttam olyan fóliát is ami csak a sík felületet védi es az oldalát nem, de nem bízok valahogy benne.

Nem tudom elképzelni, hogy fólia vagy tok nélkül használjam.. azért még mindig borsos ár van és féltem ..viszont nekem a bőr és ilyen Tököl nem tetszenek, valahogy ormótlannak tűnnek, az az átlátszó tok amit előszeretettel használnak az emberek, abba meg az nem tetszik, hogy mondjuk beleteszem a táskába és siman kitud nyílni stb es meg is karcolódott a kijelző.


2018. febr. 17. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szilikontok(vagy kemény tok)+üvegfólia
2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Működik, csak tudni kell, honnan kell rendelni. Na most, én nem tudom, de youtube.on ha rákeresel számtalan videót, útmutatót és linket lehet találni.

Ja igen, onnan tudom, mert én is belefutottam egy ilyen videóba.

2018. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy oldalra nyíló tokot vegyél, vagy lefelé nyílósat. Ezek megvédik jól.

+Tegyél rá üvegfóliát előre-hátulra.

+Kint ne nagyon használd napi szinten, csak ha szükség van ra!

2018. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy üvegfólia és szilikontok azért nem működik mert a tok nyomja az üvegfóliát és akkor nem úgy érzékeli a képernyő a dolgokat mint ahogy kéne..
2018. febr. 17. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az osszes telefonomom (Iphone4-5-6 ,Galaxy A5 2016, Huawei P8Lite,Lg G3) szilikontok es uvegfolia volt,sose volt semmi problemam
2018. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!